• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-206100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

رییس شورای شهر یزد:

جلوگیری از بی‌عدالتی اولویت جدی شورای شهر یزد است

رییس شورای اسلامی شهر یزد با اشاره به ضرورت توزیع عادلانه خدمات شهری، گفت: جلوگیری از بی عدالتی اولویت جدی شورای اسلامی شهر یزد است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«غلامعلی سفید» در جلسه علنی شورای اسلامی شهر یزد که با حضور اعضای شورا برگزار شد، با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، ماه جشن عبادت، اظهار کرد: متأسفانه وضعیت اخلاقی و معنوی جامعه از درخواست مردم و جامعه اسلامی فاصله گرفته است که امیدواریم با ماه رمضان ارزش‌های اخلاقی مورد انتظار جامعه اسلامی بر جامعه برگردد.

وی در پی موضوع ایجاد ورزشگاه بزرگ در شهرستان اردکان، افزود: من معتقدم  همیشه و در همه حال باید مانع بی‌عدالتی در ارائه خدمات در سطح شهر و استان شویم.

رییس شورای اسلامی یزد گفت: اگر شرایطی ایجاد شود که شهری با 400 هزار نفر جمعیت، مجموعه بزرگ وزرشی نداشته باشد و شهر کمتر از 100 هزار نفر از این ظرفیت برخوردار شود، نماد بارز ناعدالتی در ارائه خدمات به مردم استان است.

سفید در پایان با بیان این‌که ارائه خدمات مستمر یکی از اولویت‌های اجرایی شهر یزد است، خاطرنشان کرد: جذب مشارکت مستمر و گسترده اقشار مختلف جامعه در دستور کار شورای اسلامی شهر یزد است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: