• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 972-37102-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون دادگستري يزد:
فعالیت‌های انجمن حمایت از زندنیان، عمومی و مردمی شود

معاون فرهنگی دادگستری و بازرس انجمن حمایت از زندانیان استان یزد گفت: 800 خانواده تحت پوشش انجمن حمایت از زندانیان استان یزد، نیازمند جلب کمک‌های بیشتر مردمی و خیرین در این زمینه است.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدرضا عرشیان» در مجمع عمومی سالیانه انجمن حمایت از زندانیان استان ضمن تبیین مسئله انفاق و نافع بودن برای دیگران در اسلام، اظهار كرد: انسان سرآمد مخلوقات و خلیفه الهی بر روی زمین است و هر کسي در زمینه خدمت به خلق از دیگران پیشی بگیرد، بدون شک در رسیدن به مقام قرب الهی و خلیفة اللهی از دیگران سبقت گرفته است.

وی افزود: انفاق یعنی از مالی که خدا به صورت امانت به ما عطا فرموده در راه خدا و در مسیر رضایت خودش خرج كنيم.

این مقام قضایی بر حمایت از خانواده زندانیان توسط انجمن تأکید و خاطرنشان كرد: حمایت از خانواده زندانیان، پیشگیری‌کننده از آسیب‌های اجتماعی براساس عطوفت نظام اسلامی است و در همین راستا انجمن باید در جهت کمک به تحصیل فرزندان مددجویان و تأمین خدمت درمانی آنها تمام تلاش خود را معطوف دارد.

وی از سخت کوشی اعضاء و جلسات منظم در سال گذشته تقدیر و بيان كرد: انجمن در جلسات سال گذشته با کسب نظرات و پیشنهادات اعضاء گام های خوبی در مسیر جلب کمک و افزایش سرمایه برداشته و در جهت مساعدت و حل مشکلات زندانیان و خانواده‌های آنها تلاش‌های بسیار خوبی انجام داده‌اند.

عرشیان، خانواده‌های تحت پوشش انجمن را یک خانواده بزرگ و عظیم قلمداد کرد که نیازمند کمک های دلسوزانه و جلب مشارکت‌های بیشتر در جهت رفع حوایج آنان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: