• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-82101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

امام جمعه یزد تأکید کرد:

لزوم حمایت از کارگاه‌های کوچک برای توسعه اقتصادی کشور

امام جمعه یزد با بیان این‌که دشمنان همیشه به دنبال وابستگی علمی، آموزشی و اقتصادی ایران اسلامی هستند، گفت: حمایت از کارگاه‌های کوچک باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،آیت الله«محمدرضا ناصری یزدی» در جلسه شورای اداری شهرستان یزد، با بیان این‌که رشد و نوآوری از جمله ضرورت‌های اجرایی برای تحقق شعار سال است، اظهار کرد: استفاده از ظرفیت‌های داخلی باید در دستور کار ویژه مسئولان و دست‌اندرکاران اجرایی قرار بگیرد.

وی با اشاره به توطئه‌های فرهنگی دشمنان دین و نظام اسلامی، افزود: دشمنان همیشه به دنبال وابستگی علمی، آموزشی و اقتصادی ایران اسلامی هستند.

امام جمعه یزد در ادامه با بیان این‌که نظام آموزشی ما باید آموزه‌های دینی و اسلامی را بیشتر از آموز‌ش‌های غربی در دستور کار خود قرار دهد، گفت: دشمنان در توطئه‌های خود مانع فکر کردن و ایده پردازی جوانان و نخبگان ایرانی می‌شوند.

ناصری یزدی تلاش برای خودکفایی علمی را یکی از ضرورت‌های اجرایی در راستای استقلال و توسعه اقتصادی ایران اسلامی دانست و بیان کرد: جلوگیری از پیشرفت اقتصادی، فکری و مهارتی یکی از توطئه‌های شوم دشمنان دین و نظام اسلامی در عصر امروز است.

نماینده ولی فقیه در استان یزد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت ایجاد زمینه توسعه اقتصادی، خاطرنشان کرد: تولید کنندگان بومی باید با شناسایی نیاز جامعه و همچنین تولید محصول باکیفیت، کشور را در مسیر توسعه اقتصادی قرار دهند.

وی بازاریابی داخلی و خارجی، شناسایی نیاز و سلایق بازارهای خارجی و تهیه اتاق فکر برای بررسی راهکاری توسعه اقتصادی را ضروری دانست و بیان کرد: توسعه اقتصادی بیش از برگزاری جلسه به عمل جدی و اعتماد به نفس نیاز دارد.

ناصری یزدی اتحاد و همراهی مدیران و دست‌اندرکاران استان را از دیگر راهکارهای موثر برای توسعه بیش از پیش استان در حوزه‌های مختلف عنوان کرد و افزود: حمایت از کارگاه‌های کوچک باید در دستور کار مسئولان قرار بگیرد.

امام جمعه یزد در ادامه با بیان این‌که راه‌اندازی شهرک‌های تولیدی با مقیاس و حجم مختلف از دیگر ضرورت‌های اجرایی برای ایجاد اشتغال پایدار است، گفت: حمایت از کالای ایرانی مستلزم ارتقای کیفیت داخلی است.

این مقام مسئول در پایان تقویت وجدان کاری بین مسئولان و مدیران را حائز اهمیت دانست و بیان کرد: دست‌اندرکاران باید بیش از پیش برای انجام کارهای مردم وقت بگذارند و آنها را معطل نکنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: