• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-20103-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

با حضور قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

ساختمان مراکز رشد اقبال پارک علم و فناوری یزد افتتاح شد

مراسم افتتاح ساختمان مراکز رشد اقبال و کلنگ‎‎زنی ساختمان رفاهی ورزشی پارک علم و فناوری یزد با حضور دکتر باقری قائم مقام وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و دکتر کشمیری قائم مقام معاون پژوهش و فناوری وزارت عتف افتتاح شد.

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، ساختمان مراکز رشد اقبال واقع در مجموعه تاریخی اقبال پارک علم و فناوری یزد با زیربنای 4790 مترمربع در سه طبقه مورد بهره‎‎برداری قرار گرفت.

این ساختمان که ظرفیت استقرار 50 شرکت فناور را دارد، دارای چهار آزمایشگاه تخصصی، یک سالن کنفرانس، دو سالن اجتماعات و ساختمان‎‎های ستادی و اداری است.

با انجام مراسم کلنگ ‎‎ زنی ساختمان رفاهی و ورزشی پارک فناوری یزد که در قالب طرح توسعه اتفاق افتاد نیز سه هزار و ۵۷۰ مترمربع فضای جدید به مساحت 22 هزار مترمربعی مرکز اقبال افزوده خواهد شد.

گفتنی است، مجموعه اقبال در قالب طرح بسترسازی و توسعه محدوده علم و فناوری اقبال از وسعت کنونی 3.6 هکتاری و با تملک اراضی محدوده این محموعه قرار است به 20 هکتار توسعه یابد.

در حاشیه این مراسم افتتاح، اولین قرارداد واگذاری اراضی طرح جامع پارک علم و قناوری یزد در مجاورت جاده کنارگذر یزد به امضای پارک و شرکت آپافن که در حوزه تولید و صادارت محصولات دانش بنیان صنعت نساجی مشغول است نیز به امضا رسید.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: