• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-62101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد:

اجرای بهینه طرح‌های اشتغالزایی در گروي حمایت بانک‌هاست

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد اجرای بهینه طرح‌های اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی و عشایری را در گروي حمايت بانك‌ها دانست.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدحسین ریاحی» در نشست هم‌اندیشی اجرای بهینه طرح‌های اشتغال فراگیر و توسعه اشتغال روستایی و عشایری، با بیان این که با اجرای طرح‌های اشتغال‌زا در سطح کشور شاهد رونق اقتصادی، اشتغال و بهبود معیشت مردم هستیم، اظهار كرد: سرعت و دقت در اجرای طرح‌های اشتغال فراگیر و اشتغال روستایی و عشایری بایستی توامان مورد توجه قرار گیرد.

وي خاطرنشان کرد: تاکید این طرح‌ها، بر ایجاد اشتغال است بنابراين بانک‌های عامل بایستی در پرداخت تسهیلات پس از بررسی‌های لازم و در راستای تحقق این هدف در اسرع وقت اقدام كنند.

رياحي خواستار تعامل حداکثری بانک‌ها با دبیرخانه کارگروه اشتغال استان شد و گفت: طرح‌هایی که دارای نواقص هستند و بانک‌های عامل در پرداخت تسهیلات آنها را نمی‌پذیرند، بایستی از سوی دستگاه ذی‌ربط سریع‌تر بررسی و نسبت به رفع نواقص آن اقدام شود.

«فریبا آیت‌اللهی» مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره كل تعاون، كار و رفاه اجتماعي استان نیز بخشی از مسائل و مشکلات از جمله عدم پرداخت تسهیلات به طرح‌های خارج از زیر بخش کشاورزی و سرمایه در گردش در مناطق روستایی توسط بانک کشاورزی را عنوان کرد و خواستار پرداخت تسهیلات به موقع به طرح های مصوب کارگروه از سوی بانک های عامل شد.

گفتني است؛ در اين نشسيت كه در دفتر مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مدیر عامل و معاون بانک کشاورزی برگزار شد، پیرامون روند اجرای طرح‌های اشتغال روستایی عشایری و اشتغال فراگیر، اقدامات انجام شده، چالش‌ها و راهکارها گفت‌و‌گو و تبادل نظر شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: