• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 972-142100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

برگزاری کارگاه آموزش انضباط ترافیکی ویژه دهیاران در مهریز

رئیس پلیس راه یزد-کرمان گفت: به منظورارتقای سطح آموزش و فرهنگ ترافیک، ارتقای ایمنی و نظم و انضباط در راه‌های روستایی، آموزش موضوعات ترافیکی برگزار شد .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،سرگرد«مهدی فتاحی» با بیان این‌که دهیاران به عنوان همیاران پلیس هستند، اظهار کرد: با توجه به مشکلات و تصادفات در جاده‌های روستایی بهترین راهکار برای مقابله با حوادث آموزش و فرهنگ سازی در سطح روستا هاست .

وی با تاکید بر این‌که استفاده از ظرفیت دهیاران در این زمینه بسیار مهم و قابل توجه است، افزود: دهیاران سفیران ایمنی جاده‌ها هستند که به عنوان نیروهای حاکمیتی در محل زندگی خود می توانند به نحو احسن در ارتقای ایمنی و تردد امن نقش موثری ایفا کنند .

رئیس پلیس راه یزد-کرمان همچنین بر همکاری دهیاری‌ها در بحث ایمن سازی و شناسایی مسائل و مشکلات در حوزه راه‌های روستایی تاکید کرد.

«مهدی دهقان‌زاده» بخشدار بخش مرکزی مهریز بر لزوم همکاری مستمر دهیاران با پلیس‌راه تاکید کرد و ادامه داد: با توجه به این‌که در راه‌های روستایی تصادفات به وقوع می‌پیوندد، دهیاران باید در راستای ارتقای فرهنگ ترافیک و کاهش تلفات جاده ای برنامه ریزی‌های لازم را انجام دهند .

مهدی دهقان‌زاده بر ضرورت انضباط اجتماعی در حوزه ترافیک در روستاها تاکید و بیان کرد : با فعالیت و تلاش دهیاران و آموزش قوانین راهنمایی و رانندگی خسارات در راه‌های روستایی کاهش می‌یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: