• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-56101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

اولین نشست شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان یزد تشكيل شد

اولین جلسه شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان یزد با حضور دستگاه‌های مرتبط در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار شد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدرضا نقصان محمدی» مدیر کل راه و شهرسازی استان در سخنانی با اشاره به تاکید وزارت راه و شهرسازی برای اصلاح ساختار اداری این وزارت، ادامه داد: در ساختار جدید تاکید بر این است تا بین همه دستگاه‌های مرتبط در حوزه‌های استانی هماهنگی لازم شکل بگیرد که هدف آن ارتقا سطح تعاملات بین دستگاهی خواهد بود.

وي افزود: دستگاه‌های مختلف می‌توانند با ایجاد هم‌افزایی و تشریک مسائل به پیشرفت طرح‌های بزرگ استان کمک شایانی داشته باشند که بدون این مشارکت‌ها، پیشرفتی نخواهیم داشت.

نقصان محمدي در ادامه سخنانش با تاکید بر این که در ترکیب این شورا سعی شده تا همه دستگاه‌های مرتبط با حوزه راه و شهرسازی حضور داشته باشند، ابراز امیدواري كرد كه این ترکیب شورا پیگیر مسائل کلان استان باشد تا بتوانیم قدم‌های خوبی برای استان برداریم.

این مسئول با اشاره به نگاه علمی این اداره کل به مبحث توسعه راه‌ها از برگزاری همایش TOD با موضع توسعه شهري مبتني بر حمل و نقل همگانی خبر داد و افزود: نگاه ما حرکت حمل نقل ریلی، جاده‌ای، هوایی و بنادر به صورت هماهنگ است تا بتوانیم توسعه‌ای موازی با هم داشته باشیم.

در ادامه این نشست، نمایندگان دستگاه‌های مرتبط در موضوعات حوزه راه و شهرسازی به بحث و تبادل نظر پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: