• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۹
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-7106-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

ريیس فدراسیون جانبازان:

ورزش جانبازان براي پيشرفت نیازمند توجه ویژه‌ای است

ريیس فدراسیون جانبازان و معلولین كشورمان گفت: ورزش جانبازان و معلولین شرایط خاصی دارد که برای توسعه و گسترش آن نیازمند توجه ویژه‌ای است. 

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «حمید علی‌صمیمی» در مجمع عمومی و سالیانه هیات جانبازان و معلولین استان يزد با اشاره به عملکرد خوب هیات اين استان در سال‌های گذشته و نیز تحویل قهرمانان متعدد به جامعه ورزشی، اظهار کرد: ورزش جانبازان شرایط خاصی را دارد و ما باید در این ورزش با توجه به دستیابی به قهرمانی‌های زیاد در مسابقات اخیر با دید وسیع‌تری نگاه کنیم تا شرایط پیشرفت این ورزش فراهم شود.

وی افزود: هیات‌های استانی بازوان فدراسیون هستند و هدفمان این است تا فضای مناسبی را برای گسترش ورزش همگانی در استان‌ها فراهم کنیم و جانبازان و معلولینی که در خانه‌ها هستند را وارد عرصه ورزش کنیم.

علي‌صميمي با قدرداني از نگاه وي‍ژه مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ورزش جانبازان و معلولین و ايجاد زيرساخت‌هاي مناسب در استان، عنوان كرد: برنامه ریزی خواهیم کرد تا ورزشکاران جانباز و معلول یزدی بیش از گذشته دیده شوند و در حد توان از آنها حمایت خواهیم کرد.

وی تصریح کرد: هیات جانبازان و معلولین به دلیل گستردگی شرح وظایف و حجم بالای فعالیت‌ها باید با نگرش کامل و دید باز و در نظر گرفتن تمام شرایط، زمینه را برای پیشرفت رشته‌های زیرمجموعه خود فراهم كند و همه رشته‌ها و مسابقات را پوشش دهد.

این مسئول اضافه کرد: با توجه به شرایط خاص هیات ورزش‌های جانبازان و معلولین انتظار می‌رود تا بهزیستی و بنیاد شهید استان نیز به سهم خود از این هیات و ورزشکاران جانباز و معلول حمایت کنند و هیات استان باید در تعامل با این دو نهاد باشد تا بتواند جانبازان و معلولین بیشتری را به ورزش کردن ترغیب کنید.

علي‌صمیمی در پایان ابراز امیدواری کرد: در سال جدید شاهد اجرای برنامه‌های خوب پیشنهادی باشیم و گام بلندی در استان یزد برداشته شود تا ورزش جانبازان و معلولین رونق خاصی بگیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: