• دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-18105-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد:
گفت‌وگو و تفاهم از بخش‌های مهم وجهه انتظام‌بخش است

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت:جامعه وقتی به سعادت می‌رسد که وجهه انتظام بخش برسایر بخش های دیگر سوار شود .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «مجید جوادیان زاده» در کارگاه آموزشی ارتقاء دانش رسانه‌ای فرماندهان و مدیران ناجا با بیان این مطلب، گفت‌وگو و تفاهم را یکی از بخش های مهم وجهه «انتظام بخش» نام برد .

وی با اشاره به این که نردبان گفت‌وگو و تفاهم باید از سوی رسانه‌ها و نیروی انتظامی ایجاد شود، تصریح کرد: معاونت اجتماعی نیروی انتظامی طی چند سال گذشته بسترسازی‌های مناسبی برای رسانه و نیروی انتظامی انجام داده است .

وی ادامه داد: در صورتی که گفتمان و درد مشترک از سوی نیروی انتظامی و رسانه ایجاد نشود، در بحث نظم اقناع دو طرفه شکل نمی‌گیرد و در نتیجه نظم با چالش‌های جدی در جامعه مواجه می‌شود .

به گفته جواديان زاده، در حال حاضر برخی پژوهش‌های اجتماعی نشان‌دهنده کاهش سرمایه اجتماعی است که با گفت‌وگو و تعامل می‌توانیم سرمایه اجتماعی را ارتقاء دهیم .

وی تاکید کرد: گفت‌وگو و تعامل به شکل حرفه‌ای‌تر باید با رسانه‌ها انجام شود که در این مسیر شناخت شگردهای رسانه‌ای بی‌تاثیر نخواهد بود .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در ادامه از فعالیت 161 رسانه مجوزدار در سطح استان یزد خبر داد و گفت: از این تعداد 119 رسانه مکتوب فعالیت می‌کنند .

جواديان زاده تعداد رسانه‌های برخط را 27 و رسانه‌های الکترونیک را 15 مورد اعلام و اظهار كرد: 35 مورد سرپرستی نشریه کثیرالانتشار در استان یزد فعالیت می‌کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: