• سه شنبه ۲۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-114100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون اقتصادي استاندار يزد:

مهم‌ترین دغدغه استان یزد ایجاد شغل و رضایتمندی عمومی است

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد با تأکید بر زمان‌سنجی و جدیت در بهره‌مندی از فرصت‌ها برای استان گفت: مهم‌ترین دغدغه استان یزد ایجاد شغل و رضایتمندی عمومی است .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی‌زینی وند» در جمع نمایندگان تام‌الاختیار دستگاه‌های عضو مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان،اظهار کرد: جلسات سرمایه‌گذاری بايد هدفمند و سروقت تشكيل شود چراكه امسال سال جدی‌تری براي اين مركز خواهد بود .

وی با قدرداني از زحمات و تلاش‌های مديران گذشته، افزود: اين دوره فرصت بسيار خوبي براي ايجاد همگرايي و انجام كارها و تصميمات بزرگ در يزد است .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار يزد گفت: در استان يزد مهم‌ترین دغدغه، ايجاد شغل و رضايتمندي عمومي است كه شهرداري يكي از مقصدهاي جدي ما در حوزه سرمایه‌گذاری است .

زینی‌وند تصریح کرد: ما پتانسيل بسيار عظيمي در حوزه شهري داريم و شهرداري يزد با مديريت قوي و كار بلد خودش می‌تواند با ميراث فرهنگي كارهاي خوبي را در سرمایه‌گذاری حوزه عمران شهري انجام دهند .

این مقام مسئول ادامه داد: هر فردي در حوزه مسئوليت خودش بايد تلاش كند تا با عزم عمومي بتوان سرمایه‌های خُرد را وارد چرخه توليد كرد .

معاون هماهنگي امور اقتصادي و توسعه منابع استاندار در پايان از رسانه‌ها و نخبگان فهيم شهر يزد خواست تا حمايت از فرايند سرمایه‌گذاری و درك شرايط كشور مبني كار خود قرار دهند تا شاهد رونق اقتصاد و ايجاد اشتغال در استان باشيم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: