• دوشنبه ۲۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-48101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون فرماندار اشكذر:

نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند

معاون فرماندار اشكذر عنوان كرد: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند و بايد ضرورت برجسته‌سازی نقش کارگران در تحقق شعار سال را مورد توجه قرار داد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «عليرضا ابوالحسني» در نشست هماهنگی برنامه‌های هفته کارگر اين شهرستان با تأکید بر نقش مؤثر کارگران در تحقق شعار سال و تولید اجناس با کیفیت، اظهار كرد: تولید اجناس باکیفیت تنها در سایه توجه به کارگران میسر و ممکن است.

وي افزود: نگاه ویژه به کارگران، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت می‌کند و بايد ضرورت برجسته‌سازی نقش کارگران در تحقق شعار سال را مورد توجه قرار داد .

  ابوالحسنی با بیان اینکه همه‌ساله از پنجم تا یازدهم اردیبهشت‌ماه برای ارج نهادن و گرامیداشت نقش اثربخش فعالین عرصه کار و تولید به نام هفته کارگر نام‌گذاری شده است، بيان كرد: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر استفاده همگانی از کالاهای تولید داخلي، رویکرد تمامی برنامه های قابل‌اجرا در این ایام باید بر مبنای معرفی و برجسته‌سازی کالای ایرانی صورت گیرد .

وی با اشاره به زبانزد بودن و استقرار برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی بزرگ استان در این خطه، تصریح کرد: ضروری است برنامه‌های هماهنگ شده در این هفته، منسجم و متناسب با قابلیت‌های بالای صنایع مستقر در شهرستان باشد .

ابوالحسنی با اشاره به اثرات مثبت تحقق شعار سال در اقتصاد کشور ادامه داد:  نگاه ویژه به کارگران و خانواده آن‌ها می‌تواند علاوه بر ایجاد آرامش و اطمینان خاطر، انگیزه خدمت بیشتر را در آن‌ها تقویت کند .

«ناصر زارع» سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر ضمن ارائه گزارش عملكرد هفته كارگر در سال گذشته گفت: در دين مبين اسلام توجه ويژه اي به مقوله كار و تلاش شده و كار مايه حيات ادمي است كه سعادت دنيا و آخرت را در بر دارد و کارگران نیز از جايگاه والايي برخوردار هستند.

وي افزود: كارگران، جهادگران عرصه اقتصادي هستند و هفته كارگر فرصتي براي تجليل از نقش موثر و جهادگونه كارگران است که بدون توجه و حمايت از جامعه كارگري شعار سال جدید محقق نمي‌شود.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: