• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-37101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیر کل اقتصاد و دارایی یزد:

فرصت‌های سرمایه‌گذاری یزد در اجلاس مقامات چین و روسیه معرفی می‌شود

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان یزد با اشاره به ظرفیت بالای سرمایه‌گذاری در این استان در بخش‌های مختلف، گفت: فرصت های سرمایه گذاری یزد در اجلاس مقامات کشورهای چین و روسیه معرفی خواهد شد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «علی نمازی» در نخستین نشست سرمایه گذاری نمایندگان تام الاختیار دستگاههای اجرایی عضو مرکز خدمات سرمایه گذاری یزد از به روز رسانی و احصاء فرصت های سرمایه گذاری استان برای ارائه به  اجلاس یاد شده خبر داد.

وی اظهار كرد: امیدواریم با استفاده از این فرصت بتوانیم زمینه جذب سرمایه گذاری و فاینانس خارجی را برای رونق این بخش در استان فراهم و از سهم سرمایه گذاری حاصل از فروش نفت نیز استفاده کنیم.

وی با بیان این که امسال استان های نمونه سرمایه گذار در سطح کشور انتخاب می شوند و خواستار تلاش بیشتر استان برای جلب و جذب سرمایه گذاری و ارتقای جایگاه این بخش در کشور شد و گفت: در این راستا از استان های موفق بازدید و  از تجریه سایر کشورها هم  استفاده خواهد شد.

نمازی با قدردانی از حمایت مسئولان ارشد اجرایی  گذاری گفت: سال گذشته مجوز  420 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی برای استان صادر شد که این میزان نسبت به سهمیه، افزایش قابل ملاحظه ای دارد.

مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همچنين ابراز امیدواری کرد كه در سال جاری با مشارکت دستگاه های اجرایی و حمایت مسئولان ارشد اجرایی استان زمینه جلب سرمایه‌گذاری‌های جدید فراهم و سرمایه‌گذاری‌های قبلی نیز جذب شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: