• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-36101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

ريیس ستاد استانی اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی یزد:

اجرایی و عملیاتی كردن عنوان سال مهمترین اولویت است

ريیس ستاد استانی اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی استان یزد اعلام كرد: اولین و مهمترین اولویت ستاد اجرایی اقتصاد مقاومتی استان یزد، محقق ساختن منویات مقام معظم رهبری و اجرایی و عملیاتی كردن حمایت از کالای ایرانی در جامعه است.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدرضا حبیبی» گفت: این ستاد در سال گذشته با تشکیل جلسات متعدد اقدامات بسیار خوبی در جهت حمایت از تولیدکنندگان داشت و با ریش سپیدی، کدخدا منشی و وساطت میان بانک‌های عامل و برخی از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران که به علت نوسانات اقتصادی بازار، در بازپرداخت تسهیلات بانکی دچار مشکل شده بودند، مانع تعطیلی چند واحد تولیدی با بیش از 400 کارگر شد.

وي مهمترین اولویت ستاد اجرای اقتصاد مقاومتی را تحقق بخشیدن و اجرایی کردن منویات مقام معظم رهبری در حمایت از کالای ایرانی ذکر و بيان کرد: بحث حمایت از کالای ایرانی باید به صورت عملی در جامعه پیاده شود و نه این که فقط در قالب شعار و تبلیغات بماند.

حبيبي تصریح کرد: باید همه مسئولان و دست‌اندرکاران پای کار باشند و در این زمینه برنامه‌دار و هدفمند حرکت كنند.

وي حمایت از سرمایه‌گذاران را در چهارچوب قانون مهم ارزیابی و بيان کرد: در این ستاد حمایت‌هایی صورت می‌گیرد تا فرصتی اضافه‌ای برای سرمایه‌گذارانی که به دلایل مختلف به مشکل برخورده‌اند، فراهم شود.

ريیس کل دادگستری استان تصریح کرد: البته در بعضی از موارد هم هستند، افراد فرصت‌طلبی که درخواست به این ستاد را به عنوان فرصتی برای شانه خالی کردن از ادای دیون خود می‌دانند اما در این ستاد همه موارد با دقت و با حضور طرفین مورد بررسی و واکاوی قرار می‌گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: