• چهارشنبه ۲۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-33101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی يزد:

برگزاري برنامه‌های هفته کارگر امسال منطبق با شعار سال

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان يزد با اشاره به نقش كارگران در مسیر تحقق شعار سال، گفت: برنامه‌های هفته کارگر امسال باید منطبق با شعار و در راستای فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی انجام شود.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «عباس امراللهی» در اولین جلسه امسال کمیته کارگری كه به منظور اعلام و تبیین برنامه‌های اجرایی هفته کارگر با حضور اعضای ستادي برگزار شد، با اشاره به نامگذاری سال 97 از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: برنامه‌های هفته کارگر امسال باید منطبق با شعار و در راستای فرهنگ‌سازی حمایت از کالای ایرانی انجام شود .

وی افزود: در مسیر تحقق شعار سال، کارگران نقش بسزایی دارند و ما باید با برگزاری هر چه با شکوه‌تر مراسم این هفته، قدردان زحمات و تلاش‌های این قشر زحمت‌کش باشیم .

امراللهی کارگران را بازوان توانمند جامعه برای تحرک و پویایی و سربازان عرصه کار و تلاش برای موفقیت کشور عنوان کرد و افزود: سال 97 فرصت تجلی، بروز و ظهور ظرفیت‌های این قشر از جامعه است که می‌طلبد با همکاری و تعامل بیشتر زمینه رفع مشکلات آن‌ها فراهم شود.

مدیر اجتماعی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان به برخی از برنامه‌های مهم هفته کارگر اشاره کرد و گفت: در این هفته برنامه‌های مختلفی از جمله تجلیل از کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه استانی، برگزاری مسابقات ورزشی و نقاشی در بین خانواده‌های کارگری، افتتاح و بازدید از طرح‌های مختلف، تفسیر موضوعی قرآن با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان در نظر گرفته شده است .

در ادامه این جلسه، اعضا به ارائه نقطه نظرات و برنامه های پیشنهادی خود در این هفته پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: