• سه شنبه ۲۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-29101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

برگزاري مانور ضربتی مدیریت بحران توزیع برق استان در اردکان

ريیس شرکت توزیع برق شهرستان اردکان از برگزاری مانور ضربتی مدیریت بحران توزیع برق با حضور ۱٧گروه عملیاتی در این شهرستان خبرداد .

«سید ناصر میرفخرالدینی» در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا - منطقه یزد، در اين باره تصريح كرد: مانور یک روزه مدیریت بحران توزیع برق با حضور ۱۷ گروه عملیاتی در شهرستان اردکان صورت گرفت و حدود ۲۰ کیلومتر از شبکه‌های فشار متوسط شهرستان در مسیر عقدا به اردکان اصلاح و تعویض تیرك شد.

وي با اشاره به این که اعتبار این عملیات در جهت بازسازی و بهینه‌سازی شبکه انتقالی برق بالغ بر ۸۵۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است، اظهار كرد: یکی از شاخصه‌های مهم در صنعت برق موضوع پایداری شبکه‌های برق است که مانور بحران در جهت ارتقاء این شاخص، افزایش ضریب اطمینان شبکه، مقاوم‌سازی پایه‌ها، کاهش خاموشی مشترکین و پایداری خطوط در برابر طوفان‌های فصلی برگزار می‌شود .

ميرفخرالديني در پایان ضمن تشکر از همراهی تیم‌های عملیاتی شهرستان‌های استان در این مانور، خاطر نشان کرد: صنعت برق به عنوان یک صنعت استراتژیک، اساس و محور تحقق برنامه های توسعه هر کشور است و امری ضروری در جهت ارتقاء شاخص‌های رفاه و کیفیت زندگی و جامعه امروز به شمار می‌رود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: