• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۰
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-1102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

راشدیزدی تأکید کرد:

لزوم تکریم بیش از پیش ارباب الرجوع از سوی مدیران

حجت السلام و المسلمین راشد یزدی با اشاره به ضرورت ترویج بیش از پیش تکریم ارباب رجوع در سطوح مختلف خدمات کشور، گفت: مسئولان بدانند که از مردم حقوق می‌گیرند و باید بیش از پیش نسبت به ادای حق و حقوق آنها احساس مسئولیت کنند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد، حجت الاسلام والمسلمین «محمدکاظم راشد یزدی» در یادواره شهدای دهم فروردین و دوازدهم فروردین که با حضور مسئولان و جمع کثیری از مردم دارالعباده یزد برگزار شد، اظهار کرد: تنها عملی ماندگار و پایدار است که برای خدای متعال باشد.

وی با بیان این‌که بدون شک عملی که در آن رضای خدا در نظر گرفته نشده، ماندگار نبوده و ناپایدار است، افزود: ملت ایران از لحاظ ایستادگی بسیار خوب عمل کردند که نمونه آن هشت سال جنگ تحمیلی بود و الان هم از لحاظ بنیه دفاعی بسیار قوی هستیم و در مقابل همه دشمنان می‌توانیم به خوبی ایستادگی کنیم به شکلی که هیچ دشمنی جرات تهدید جمهوری اسلامی ایران را ندارد.

راشد یزدی در ادامه با بیان این‌که ایران اسلامی در این سال‌ها از تهدیدات دشمنان کم نیاورده و نمی‌آورد گفت: اندازه‌ای که علیه دشمن شدت داریم نسبت به خودی‌ها رسیدگی نمی‌کنیم.

وی با اشاره به طعنه صدر اعظم آلمان به مسلمانان تصریح کرد: این مقام مسئول می گوید در دو کشور هند و چین که نزدیک به سه میلیارد جمعیت دارند، 85خدا دارند و بدون هیچ مشکلی باهم زندگی می‌کنند ولی مسلمانان که یک خدا نمی‌توانند با هم و بدون مشکل زندگی کنند، ببینید که کار مسلمانان به کجا رسیده که این گونه با ما صحبت می‌کنند.

راشد یزدی با اشاره به چهار ویژگی مسلمان از نگاه امام صادق (ع) گفت: صورت باز، زبان درست و صحیح، دست باز و قلب مهربان از ویژگی‌های فرد مسلمان است که باید هم در خانواده و هم در جامعه به خوبی رعایت شود.

وی با بیان این‌که در کشور ما ارباب رجوع تکریم نمی شوند تصریح کرد: مسئولان از مردم حقوق می‌گیرند ولی متاسفانه در دستگاه‌ها مشاهده می‌کنیم، برخی که وظیفه‌شان رسیدگی به امور مردم است در این زمینه کوتاهی می‌کنند.

وی افزود: خون شهدا ریخته شد که مردم جمهوری اسلامی به راحتی زندگی کنند نه اینکه این همه دغدغه داشته باشند پس باید به کارهای مردم و ارباب رجوع به درستی رسیدگی شود.

راشد یزدی در پایان با تاکید بر این‌که اصل انقلاب نباید فراموش شود گفت: نباید به حاشیه‌های انقلاب پرداخت بلکه اصل و هدف انقلاب باید مد نظر قرار گیرد تا خون شهدا پایمال نشود.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: