• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-179100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

هفته دانشگاه سبز آغاز جریان سبز اندیشی در جامعه است

دبیر هفته دانشگاه سبز گفت: هفته دانشگاه سبز در حقیقت آغاز جریان سبز اندیشی در جامعه است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«ابوالفضل مرشدی» در آیین اختتامیه هفته دانشگاه سبز که به میزبانی دانشگاه یزد برگزار شد با بیان این که دانشگاه سبز دانشگاهی است که در عمل پایبندی خوبی با همزیستی طبیعت دارد،‌ اظهار کرد: تمام دانشجویان و مدیران دانشگاه یزد بهینه مصرف انرژی و کاهش تولید زباله را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: هدف از برگزاری هفته دانشگاه سبز در حقیقت تبیین مقوله سبز اندیشی و آغاز برنامه‌های مختلف بر مبنای حفاظت از حیط زیست است.

دبیر هفته دانشگاه سبز پیگیری جدی بحث تفکیک زباله در خوابگاه‌های دانشجویی، تعریف بسته تبلیغات و اطلاع رسانی شفاهی، درختکاری با حضور تمام تشکل‌های دانشجویی، اعلام روز بدون خودرو و ‌پیاده‌روی خانوادگی و دانشجویی را از جمله برنامه‌های هفته دانشگاه سبز در دانشگاه یزد دانست و بیان کرد: سلسله نشست‌های تریبون سبز با موضوع «رشته من و دانشگاه سبز» در هفته دانشگاه سبز یزد برگزار شد.

مرشدی در پایان برگزاری مسابقه عکاسی و نقاشی را یکی دیگر از برنامه‌های انجام شده در دانشگاه یزد به عنوان دانشگاه سبز دانست و بیان کرد:‌ هفته دانشگاه سبز در حقیقت آغاز جریان سبز اندیشی در جامعه است.

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: