• شنبه ۱۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9612-10102-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

کیفر خواست متهم به قتل شهرستان تفت صادر شد

دادستان تفت گفت: کیفرخواست متهم به قتل شهرستان تفت با تلاش‌های صورت گرفته و تکمیل تحقیقات صادر شد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «مهدي زارعی» با اعلام این خبر افزود: تحقیقات این پرونده قتل با توجه حساسیت موضوع از همان ساعات اولیه با حضور بازپرس ویژه قتل و کارآگاهان خبره آغاز و همکاری شهروندان و کمک‌های اطلاعاتی آنان متهم به قتل سریعاً شناسایی و آلت قتاله نیز کشف شد.

وی با اشاره به اقاریر مقرون به واقع متهم در همان لحظات اولیه دستگیری به قتل، اظهار كرد: حسب گزارش پزشکی قانونی و بررسی سوابق درمانی و معاینه متهم بحث جنون را منتفی اعلام کرد، متهم علی‌رغم داشتن مشکلات روحی و روانی، مسئول اعمال و رفتار خود است و بحث جنون در هنگام قتل کاملاً رد می‌شود .

این مقام قضایی تصریح کرد: بنا به درخواست اولیاء دم مبنی بر قصاص متهم، پس از تکمیل تحقیقات بازپرس پرونده قرار جلب به دادرسی صادر و دادستانی نیز کیفر خواست متهم را صادر كرد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تفت خاطرنشان کرد: متهم به قتل در بازجویی‌ها اقرار به قتل با قصد و نیت قبلی كرده و کیفر خواست صادره جهت رسیدگی به دادگاه کیفری یک استان صادر شده است .

گفتني است، پس وقوع یک فقره قتل در شهرستان تفت، مراحل تحقیق و تکمیل پرونده جهت صدور کیفرخواست و دادرسی در دادگاه کیفری کمتر 40 روز انجام گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: