• پنجشنبه ۱۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-83100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار یزد تأکید کرد:

لزوم راه‌اندازی کمیته بررسی و رفع مشکل رسانه‌ها در استان یزد

استاندار یزد با اشاره به ضرورت نهادینه کردن فرهنگ داوری محققانه در جامعه، گفت: کمیته بررسی و رفع مشکلات رسانه‌ها با محوریت روابط عمومی استانداری در استان یزد راه‌اندازی شود.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زمانی قمی» در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه استان با بیان این‌که بنا دارم با نخبگان استان جلسات متعدد هم اندیشی داشته باشم، اظهار کرد: من جلسات استانداری به ویژه جلسه با نخبگان را مهندسی نمی‌کنم.

وی با اشاره به ضرورت راه‌اندازی کمیته بررسی و رفع دغدغه رسانه‌ها در روابط عمومی استانداری یزد، افزود: من قول می‌دهم در برابر انتقادات به جا و نابجای رسانه‌های صبوری کنم.

رسانه‌ها ابزاری قوی برای مدیریت بهتر دولت هستند

استاندار یزد رسانه‌های ابزاری قوی و موثر در مدیریت بیشتر و بهتر دولت و کشور دانست و بیان کرد: برگزاری جلسات خصوصی و مستمر با نخبگان در حوزه‌های مختلف یکی از اولویت‌های اجرایی استانداری است.

زمانی قمی در ادامه با بیان این‌که رسانه‌های باید مشکلات و مسائل مختلف استان را بررسی و به اطلاع استانداری برسانند، گفت: برگزاری جلسه هم‌اندیشی با هنرمندان و فرهنگیان بازنشسته از دیگر برنامه‌های در دستور کار است.

این مقام مسئول تهیه مجموعه‌ای به عنوان «نکته‌ها» یکی دیگر از اقدامات در دستور کار خود عنوان کرد و خاطرنشان کرد: مسائل و راهکارهایی که در جلسات نخبگان مطرح می شود را جمع آوری کرده و به عنوان مجموعه کتاب نکته‌ها برای مدیریت هرچه بهتر بکار می‌گیرم.

لزوم راه‌اندازی دبیرخانه جمع آوری و رفع دغدغه رسانه‌ها

وی در بخش دیگری از سخنان خود راه‌اندازی دبیرخانه جمع آوری و ساماندهی دغدغه رسانه‌های از دیگر راهکارهای موثر در توسعه مدیریت استان دانست و اظهار کرد: روابط عمومی استانداری اقدامات لازم برای حضور یک نماینده از رسانه‌ها در جلسات شورای اداری استان را انجام دهد.

زمانی قمی با اشاره به ضرورت ارتباط بیشتر و بهتر مدیران با رسانه‌ها، تأکید کرد: در شورای اداری استان به مدیران تذکر می‌دهم که با رسانه‌ها ارتباط بیشتر و بهتری داشته باشند.

فضای حقیقی جامعه، باطن مدیران استان است

استاندار یزد در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این‌که هر خبرنگاری که دوست داشته باشد می‌تواند یک هفته تمام از صبح تا شب همراه من باشد و روند کاری استاندار را از نزدیک بررسی کند، گفت: در جامعه ما جای داوری محققانه خالی است.

وی در پایان گفت: فضای مجازی نمادی از فضای حقیقی است و فضای حقیقی باطن مدیران و دست‌اندرکاران استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: