• چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-6103-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد ثبت رسمی شد

انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به شماره ۱۸۲۷ به ثبت رسید .

به گزارش ايسنتا – منطقه يزد، دکتر «سیدمجید میررکنی» مدیر عامل این انجمن در اين باره افزود: این انجمن با هدف ایجاد زمینه‌های ارتباط مستمر دانش‌آموختگان با یکدیگر و با دانشگاه، بهره‌گیری از نظرات و تجارب دانش‌آموختگان، ایجاد تسهیلات مناسب برای استفاده آنها از امکانات مختلف دانشگاه، بررسی زمینه‌های اشتغال دانش‌آموختگان و ارج نهادن به مطالعات و تحقیقات آنها تاسیس شده است .

وی در خصوص روند تاسیس این انجمن نيز گفت: این انجمن از سال گذشته فعالیت غیر رسمی و عضوگیری خود را آغاز کرد و پس از پیگیری‌های انجام شده در فروردین‌ماه ۹۶، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تایید اساس‌نامه، با تاسیس انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه یزد موافقت کرد .

اين مسئول مهمترین کار پس از ثبت نهایی و رسمی این انجمن، را عضوگیری و فعال کردن کمیته‌ها عنوان کرد و افزود: برای انجمن مذکور کمیته‌های مختلفی با شرح کامل وظایف طراحی شده است که به زودی فعالیت خود را آغاز خواهند کرد .

وی از دانش‌آموختگان دانشگاه یزد دعوت کرد با عضویت در این انجمن و بهره‌مندی از خدمات ارائه شده، در صورت تمایل به همکاری، به عضویت کمیته‌های تخصصی درآمده و انجمن را در پیشبرد اهداف خود یاری رسانند .

میررکنی در ادامه از برگزاری اولین جشن سراسری دانش‌آموختگان دانشگاه یزد در اردیبهشت ماه سال آينده در این دانشگاه خبر داد و افزود: دانش‌آموختگان برای شرکت در این جشن می‌توانند از ۱۰ تا ۲۰ اسفندماه جاری از طریق صفحه انجمن که در وب سایت دانشگاه بارگذاری خواهد شد، برای ثبت‌نام اقدام کنند .

اين مسئول همچنين با اشاره به اینکه درحال حاضر مرکز اصلی انجمن دانش‌آموختگان دانشگاه در ساختمان استقلال دایر است، تصریح کرد:‌ متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق کانال انجمن به آدرس https://t.me/alumniyazd مراجعه  یا با شماره‌های ۰۳۵۳۱۲۳۳۴۶۹ و ۰۳۵۳۱۲۳۳۳۰۳ تماس بگیرند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: