• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-181100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

آب منطقه‌اي يزد با تبلیغات اسلامی تفاهم‌نامه همكاري امضاء كرد؛

مدير عامل آب منطقه‌اي تاكيد كرد؛
لزوم بهره گرفتن از پايگاه قوي روحانيت در موضوع آب

تفاهم‌نامه همکاری بین اداره کل تبلیغات اسلامی استان و شرکت آب منطقه‌ای یزد با  حضور حجت الاسلام و المسلمین «سید محمد شریف حسینی کوهستانی» مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد و «محمد مهدی جوادیان زاده» مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای  يزد در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اصلاح الگوی مصرف و همچنین ارتقاء فرهنگ عمومی با عزم ملی و مدیریت جهادی به ویژه در مصرف بهینه آب امضاء شد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمد مهدی جوادیان‌زاده» مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای یزد در اين نشست اظهار كرد: ما باید با تمام بخش‌هایی که با مردم در ارتباط هستند و نقش اثرگذاری دارند، تعامل داشته  و به مردم اطلاع‌رسانی كنيم.

وي افزود: هدف ما اطلاع رسانی به همه جامعه است و همه باید بدانند منابع آبی که تمام می‌شود، ضرر آن برای همه هست .

جواديان زاده ادامه داد: قوی‌ترین پایگاه‌ها، پایگاه روحانیت است و از جایگاه خوبی در میان مردم برخوردار است و ما باید از تأثیرگذاری روحانیت درمیان مردم استفاده كنيم و از این طریق کمبود آب و راهکارهای مناسب را به مردم اطلاع رسانی كنيم.

حجت الاسلام و المسلمین «سید محمد شریف حسینی کوهستانی» مدیر کل تبلیغات اسلامی استان خاطرنشان كرد: مسئله آب، مسئله‌ای است که شامل تمام جانداران روی زمین می‌شود و همه به آن نیازمندیم اما متأسفانه  مصرف بهینه آب در زندگی ما صورت نمی‌گیرد و باید مصرف بهینه آب فرهنگ‌سازی و نهادینه شود .

وي ادامه داد: اگر روحانیون و مداحان مطالب را منطقی  و مستدل  بیان كنند، مردم هم از آن استقبال کرده و می‌پذیرند .

حسيني كوهستاني ادامه داد: با استفاده از سخنان بزرگان و ائمه اطهار(ع)، درست مصرف کردن و جلوگیری از اسراف و تبذیر را درجامعه آموزش بدهیم .

گفتنی است، این تفاهم‌نامه مبتنی بر هفت ماده است که استفاده از ظرفیت‌ها، امکانات فرهنگی، تبلیغی اداره کل تبلیغات اسلامی و همکاری در جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌های طرح احیاء و تعادل‌بخشی منابع آب زیرزمینی کشور با توجه به وضعیت بحرانی آب در استان بخشي از مفاد آن است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: