• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-173100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

منزل مددجویان كميته امداد یزد بیمه حوادث شد

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد از بيمه منازل بیش از 14 هزار خانوار تحت حمایت اين نهاد در استان در مقابل حوادث به مدت يك سال خبر داد.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدحسین جمالپور» با بیان این که این نهاد نسبت به بیمه حوادث منازل مددجویان تحت حمایت در مناطق شهری و روستایی اقدام کرده است، گفت: منازل بیش از 14 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد به مدت یک سال در مقابل حوادث بیمه شد .

وی افزود: ساختمان و اثاثیه خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان یزد در مقابل حوادثی ازجمله آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل، زلزله، طوفان، ضایعات ناشی از نشت آب باران و ذوب برف و تگرگ و همچنین غرامت فوت و نقص عضو بیمه‌شده اصلی (سرپرست خانوار) ناشی از خطرات مورد تعهد در منزل مسکونی به مدت یک سال بیمه شد .

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان یزد بیان کرد: در یک سال گذشته 107 خانوار خسارت‌دیده در حوادثی همچون آتش‌سوزی، زلزله، سیل، انفجار، بارندگی و طوفان به شرکت بیمه طرف قرارداد این نهاد معرفی و 108 میلیون تومان خسارت دریافت کرده‌اند .

جمالپور گفت: کمیته امداد علاوه بر بیمه منازل مددجویان، توجه خاصی به نیازهای مختلف خانوار تحت حمایت و اقشار نیازمند جامعه دارد و نسبت به ارائه خدمات حمایتی در زمینه‌های بهداشتی و درمانی، فرهنگی و آموزش، مسکن و ساختمان، بیمه‌های اجتماعی، کمک‌معیشت، تسهیلات قرض‌الحسنه و اشتغال، کمک‌هزینه تأمین جهیزیه و هزینه ازدواج اقدام می‌کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: