• پنجشنبه ۲۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-40105-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

در مراسم معارفه مسئول جدید دبیرخانه کانون مساجد استان؛

سرپرست اداره ارشاد یزد:
عملکرد کانون‏‏‎‎های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد قابل تقدیر است

سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد از عملکرد کانون‎‎های فرهنگی و هنری مساجد استان تقدیر کرد و گفت: کانون‏‏‎‎های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد طی چند سال گذشته از عملکرد خوبی برخوردار بوده اند .

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، «علی غیاثی ندوشن» در آیین تکریم و معارفه مسئول دبیرخانه کانون ‎‎ های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد تاکید کرد: دبیرخانه کانون‏‏های فرهنگی و هنری مساجد باید با تحرک و انگیزه ‎‎ های فراتر اداری، زمینه رو به جلو کانون ‎‎ های فرهنگی و هنری مساجد را فراهم آورند .

وی به ظرفیت و پتانسیل کانون ‎‎ های فرهنگی و هنری مساجد در فعالیت ‎‎ های فرهنگی و هنری اشاره کرد و گفت: فعالیت های ارزشمند کانون های فرهنگی و هنری مساجد باید در مناطق محروم در اولویت جدی قرار بگیرد .

به گفته وی، کانون های مساجد با توجه به وظیفه ذاتی و پتانسیل بالای خود می ‎‎ توانند زمینه رو به رشد جامعه را فراهم آورند .

دبیر هیات نظارت بر کانون‏‏های فرهنگی و هنری مساجد، از مسئول جدید دبیرخانه این نهاد خواست با پیوند عمیق در حوزه ‎‎ های محتلف فرهنگی، هنری، سینمایی و دینی شرایط هرچه بهتری را برای همه اعضای کانون ‎‎ های فرهنگی و هنری فراهم آورد .

درپایان این مراسم، حجت الاسلام «فیروز گرج» به عنوان مسئول جدید دبیرخانه کانون‏های فرهنگی و هنری مساجد استان یزد معرفی و از تلاش ‎‎ های «محسن رستگاری» مسئول سابق دبیرخانه کانون‏‏های فرهنگی و هنری مساجد تقدیر به عمل آمد .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: