• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-160100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

حمایت از سمن‌ها مهمترین اولویت اداره كل ورزش و جوانان استان يزد

مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد با اشاره به این که سپردن امور به جوانان از سیاست‌های دولت تدبیر و امید است، گفت: مهم‌ترین اولویت اين اداره كل برای فعالیت‌ها و انجام امور نیز حمایت از سمن‌هاست.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «مسعود شریعتی» در ششمین گردهمایی مسئولین امور جوانان سراسر کشور به میزبانی یزد در حال برگزاري است، از يزد به عنوان نگيني در دل کویر ياد كرد و گفت: سال گذشته با تلاش‌های دولت تدبیر و امید، شهر یزد جهانی شد و یونسکو بافت تاریخی این ديار را به عنوان بافت جهانی به ثبت رساند و این فرصتی بزرگ برای گردشگری استان و كشور است .

وي در بخش ديگري از سخنانش خاطرنشان کرد: در استان یزد حرکت‌های رو به رشدی در بحث توجه به جوانان شده و در اداره کل ورزش و جوانان استان اکثر مدیریت‌ها بر عهده جوانان گذاشته شده است.

شریعتی تصریح کرد: اگر ما بتوانیم در جایگاه خود بحث فرهنگی و جوانان را به باور خود  جوانان برسانیم، حتما به موفقیت‌های خوبي دست خواهيم يافت.

وی ادامه داد: از نظر کمیت سعی شده تا سمن‌ها و تشكل‌های مختلف در استان را فعال کنیم و به دور از هرگونه مشکلي تمام برنامه‌های اداره کل را به دست اين گروه‌ها انجام دهيم.

مدیر کل امور ورزش و جوانان استان بیان کرد: برگزاری گرامیداشت شهدای ورزشکار استان یزد از جمله برنامه‌هایی بود که توسط این تشكل‌ها و گروه‌ها با کمترین هزینه‌ و بهترين كيفيت برگزار شد.

شریعتی در پايان نيز گفت: خوشبختانه نتایج اعتماد به این گروه‌ها را به خوبی در برنامه‌ها مشاهده كرده و اميدواريم با اندکی حمایت مالی از آنها، شاهد گام‌های موثری در اين رابطه باشيم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: