• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-157100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري یزد تأکید کرد:

لزوم تبیین مزایای صندوق بیمه روستائیان و عشایر بین جامعه هدف

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري یزد با اشاره ویژگی‌های عضویت در صندوق بیمه روستاییان و عشایری گفت: مزایای این صندوق باید بیش‌ازپیش برای روستاییان تبیین شود .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمد يارمند» با بیان این‌که يكي از اقدامات خوب دولت كه در راستاي خدمات‌رسانی به روستائيان صورت گرفته ايجاد صندوق بیمه روستاییان و عشایر است كه ثمرات آن در بين روستائيان ديده می‌شو،‌ اظهار کرد: فوايد اين بيمه باید به ‌طور كامل براي روستائيان معرفي شود.

 وی با اشاره به ضرورت افزایش تعامل و همكاري هرچه بيشتر و بهتر بخشداران، شوراها و دهياران با صندوق بیمه روستایی، افزود:‌ صندوق بيمه روستائيان فرصتي مناسب در راستاي تأمین رفاه اجتماعي در بين روستائيان است.

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري یزد با اشاره به این‌که محور اصلي اين حركت مشاركت و عضويت مردم در اين صندوق است، گفت: حمایت دولتی از صندوق بیمه روستایی و عشایری مستلزم عضویت روستاییان در این صندوق است.

«حسن ابراهيمي» مدیر صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر استان هم در اين نشست گزارشي از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در اين صندوق اشاره كرد و از جذب 23.8درصدي عضويت در اين صندوق خبر داد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: