• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۵
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-62101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار يزد با معاون وزير و رييس هیئت عامل سازمان ايميدرو ديدار و گفتگو كرد

استاندار یزد با معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و رييس هیئت عامل سازمان ايميدرو در خصوص مباحث مرتبط با معادن استان ديدار و گفت‌وگو كرد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمود زمانی قمی» در سفر یک‌ روزه خود به تهران با معاون وزير صنعت، معدن تجارت و رييس هیئت عامل سازمان ايميدرو در خصوص موضوعات مرتبط با معادن استان و صنايع وابسته به معادن ديدار و گفت‌وگو كرد .

استاندار يزد در اين ديدار با اشاره به اين كه استان يزد دومين استان معدني كشور است، گفت: اهميت معادن در استان و جايگاه قابل ‌توجهی كه در بخش اقتصاد دارند و ضرورت تقويت معادن و ارتقا صنايع وابسته به آن ايجاب می‌کند تا ارتباط مستمر و تعاملي با سازمان ايميدرو داشته باشيم .

زماني قمي، محور گفتگوهای خود با كرباسيان معاون وزير صنعت، معدن و تجارت و رييس هیئت عامل سازمان ايميدرو را مباحث معادن و صنايع وابسته به آنان دانست و افزود: مكاتباتي در خصوص موضوعات حق انتفاع بهره‌برداری از معادن و همچنين برخي از مسائل و مشكلات معادن از قبل انجام‌شده بود كه در اين ديدار نسبت به پيگيري آن اقدام شد .

گفتني است، «ايميدرو» سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران است كه به‌منظور رفع نیاز کشور به محصولات و فراورده‌های معدنی با تأکید بر بهینه‌سازی نظام اقتصادی کشور در بخش معادن و صنایع وابسته و همچنین اعمال نظارت بر استفاده از ذخایر معدنی و بهره‌برداری صحیح و از آن‌ها به‌موجب ماده 6 قانون تأسیس وزارت صنایع و معادن مصوب مجلس شورای اسلامی و تبصره ذیل ماده مذکور به‌منظور بررسی، تهیه و اجرای طرح‌های ايجاد، توسعه، تجهیز و نوسازی صنایع تولیدی متالوژی، استخراج و فرآوری مواد معدنی و اجرای کارهای اکتشافی تشکیل شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: