• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-144100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

سه مجروح در تصادف زنجیره‌ای خودروها در کنارگذر يزد

تصادف زنجيره‌اي هفت خودرو در جاده کنارگذر يزد تنها سه مجروح داشت كه مصدومان تواسط عوامل امدادي به مراكز درماني منتقل شدند.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدرضا رحيمي» معاون عمليات سازمان آتش‌نشاني يزد در مورد اين حادثه مي‌گويد: پنج دستگاه خودرو تریلی با بارهای متفاوت در حد فاصل یک کیلومتر به علت لغزندگی جاده از مسیر اصلی خود منحرف و به حالت قیچی ايستاده و جاده را مسدود كرده بودند و دو دستگاه سواری پژو 405 و لیفان نیز به تریلی‌هاي مذكور برخورد و این حادثه را رقم زده بودند.

وی ادامه مي‌دهد: اين حادثه توسط رانندگان خودروهای عبوری به سامانه 125 اطلاع داده شد كه بلافاصله نیروهای عملیاتی ایستگاه‌هاي شماره 4 و 10 آتش‌نشاني يزد با سه دستگاه خودروی عملیاتی در محل حادثه واقع در جاده کنارگذر روبروی شركت فولاد یزد حضور يافتند.

رحيمي با اشاره به این که آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه جریان برق همه خودروها را قطع کرده و با قرار دادن علائم هشدار دهنده در مسیر، محل حادثه را ایمن سازی کردند، مي‌افزايد: نیروهای عملیاتی با تلاش مضاعف با استفاده از جرثقیل توانستند خودرو ها را از هم جدا و به حاشیه امن جاده انتقال دادند و پس از اطمینان از نبود نشتی، به ایستگاه های خود مراجعت كردند.

«سعید ایران نژاد» بازرس سازمان آتش‌نشاني يزد نيز در اين باره اظهار مي‌كند: در این تصادف زنجیره‌ای دو نفر از سرنشینان سواری لیفان و يك نفر از رانندگان یکی از تریلی‌ها، مجروح شده بودند که به بیمارستان انتقال یافتند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: