• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-37102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

دولت اعتراضات سازنده را به رسمیت می‌شناسد

استاندار یزد با بیان این‌که آشوب‌های اخیر امنیت عمومی و مقدسات را هدف قرار داده است، گفت: برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات ایجاد شده در دستور کار دولت قرار دارد.

«محمود زمانی قمی» در حاشیه راهپیمایی مردم یزد که به منظور محکوم کردن اغتشاشات اخیر برگزار شده بود، در گفت و گو با خبرنگار ایسنا-منطقه یزد، با بیان این‌که مسائل پیش آمده در روزهای اخیر فراتر از اعتراض و انتقاد بود، اظهار کرد: آشوب‌های اخیر امنیت جامعه، اموال عمومی و اعتقاد مردم را نشانه گرفته است.

وی با اشاره به ظرفیت بالای دولت و ارکان جمهوری اسلامی ایران،‌افزود:‌ انتقاد و اعتراض به مدیریت و برخی از برنامه‌های دولت امری طبیعی است و دولت این اعتراضات سازنده را به رسمیت می‌شناسد.

استاندار یزد با بیان این‌که مسئولان و دست‌اندرکاران قبول دارند که مشکلاتی در کشور وجود دارد،‌گفت:‌ برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات ایجاد شده در دستور کار دولت قرار دارد.

زمانی‌قمی راهپیمایی را یکی از راه‌های همدلانه ملت ایران در پاسخ به آشوب‌های انجام شده علیه امنیت و اهانت به مقدسات دانست و بیان کرد: مردم یزد امروز با حضور پرشور در راهپیمایی انقلابی خود گفتند چه چیزهای رو قبول داشته و چه چیزهایی را قبول ندارند.

این مقام مسئول در پایان با بیان این‌که مردم، جمهوری اسلامی، انقلاب، کیان کشور و وحدت را قبول داشته و به آن اسرار می‌کنند، خاطرنشان‌کرد: مردم ایران خشونت،‌ ضربه به اموال عمومی و برهم زدن امنیت را قبول ندارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: