• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-36102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

امام جمعه یزد تأکید کرد:
لزوم تغییر برنامه‌ریزی‌های دولت برای رفع مشکلات اقتصادی مردم

امام جمعه یزد با بیان این‌که حفظ وحدت و همبستگی مسیری امن برای خاموش کردن فتنه دشمنان است، گفت: مسئولان و دست‌اندرکاران باید بدانند برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به راهکاری جدید نیاز دارد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،آیت الله«محمدرضا ناصری‌یزدی» در راهپیمایی مردم یزد که به منظور محکوم کردن اغتشاشات اخیر انجام شده است،‌ با بیان این‌که ملت ایران بصیر و آگاه هستند، اظهار کرد: تشخیص حق از باطل مهمترین ویژگی ملت همیشه بیدار ایران اسلامی است.

وی ایجاد اختلاف بین ملت ایران، سست کردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و دور کردن ملت از ولایت فقیه را از جمله دلایل و اهداف مستکبران در فتنه‌های اخیر دانست و افزود:‌ دشمنان ایران اسلامی هیچ وقت دست از دشمنی با ارزش‌های انقلاب بر نداشته و نمی‌دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان یزد تبعیت از مقام معظم رهبری را تنها راه نجات از توطئه دشمنان دین عنوان کرد و گفت:‌ حفظ وحدت و یکپارچگی مسیری ثابت و امن برای خاموش کردن فتنه‌های شوم استکبار جهانی در ایران اسلامی است.

ناصری‌یزدی در ادامه بصیرت‌افزایی و آگاهی از توطئه شوم دشمنان نظام اسلامی را ضروری دانست و بیان کرد:‌ غفلت از دشمنان یکی از عاملان ضربه به انقلاب است.

امام جمعه یزد شایع پراکنی در مورد مسائل مختلف را یکی دیگر از توطئه‌های شوم دشمنان نظام دانست و تصریح کرد: استکبار جهانی سعی دارد با پررنگ کردن مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم،  فرصت رفع مشکلات را از مسئولان گرفته و امید به زندگی را در بین مردم کاهش دهد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مسئولان و دست‌اندرکاران نظام، تأکید کرد: برنامه‌ریزی برای رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم به راهکاری جدید نیاز دارد و مسئولان باید این مهم را در اولویت برنامه‌های اجرایی خود قرار دهند.

وی تدوین راهکارهای جدید و موثر را مهمترین رسالت مسئولان، دانشگاهیان و نخبگان دانست و گفت:‌ ترویج روحیه و فرهنگ انقلابی در مدیریت امور اقتصادی و اجتماعی تنها راه رفع مشکلات است.

نماینده ولی فقیه در ادامه با اشاره به ضرورت ترویج و تحقق اقتصاد مقاومتی در مدیریت مالی و اقتصادی کشور، افزود: مسئولان و دست اندرکاران نظام باید سعی کنند با تغییر برنامه‌های مدیریتی خود ‌طرح‌های جدید در راستای رفع مشکلات اقتصادی و بیکاری ملت اجرا کنند.

ناصری یزدی در پایان رفع نیاز مردم و ارائه خدمات بیشتر و بهتر را مهمترین رسالت مسئولان در راستای خدمت به انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد:‌ انقلاب اسلامی انقلابی مردمی است و جلب رضایت مهمترین عنصر پایداری این نظام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: