• یکشنبه ۱۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-33102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار یزد:
رضایت مردم باید در اولویت کاری دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد

استاندار یزد با بیان این‌که مردم آزادند که بگویند چه چیزی را می‌پسندند و چه چیزی را نمی‌پسندند، گفت: رضایت مردم باید در اولویت کاری دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زمانی‌قمی» در نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان با تأکید بر این‌که اگر تصمیمی گرفته شود که مورد رضایت مردم نباشد، با تصمیم‌گیرنده برخورد می‌شود، اظهار کرد: دستگاه‌ها موظف به جلب رضایت مردم هستند و به‌عنوان مسئول امنیت استان به دستگاه‌ها ابلاغ می‌کنم که هر تصمیمی را با هماهنگی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی اخذ نمایند .

وی با تأکید بر جلب رضایت مردم و همراهی افکار عمومی، افزود: رضایت مردم باید در اولویت کاری دستگاه‌های اجرایی استان قرار گیرد و بنده نیز نسبت به رفتار مناسب و سفارش‌هایی که جمهوری اسلامی به‌عنوان حکومت دینی و اسلامی‌ دارد، تأکید می‌کنم و حساسیت دارم .

استاندار یزد با تأکید بر این‌که باید رفتار مدیران نسبت به مراجعین نیز برخورد شایسته و صحیح باشد؛ گفت: نمی‌شود که مدیری دستوری بدهد یا پیگیر موضوعی باشد اما کارشناس با بی‌توجهی دستور و پیگیری مدیر دستگاه را کنار بگذارد و توجه نکند، لذا مدیران دستگاه‌های اجرایی به‌صورت تصادفی، با برخی ارباب‌رجوع‌ها مذاکره و نظرخواهی داشته باشند .

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حوادث اخیر در سطح کشور و دست داشتن دشمنان در این رویدادها،‌ تصریح کرد: دشمنان نمی‌دانند که جامعه ایران و ملت مسلمان خیلی باهوش‌تر از این هستند که بخواهند تحت تأثیر چنین اقداماتی قرار بگیرند .

زمانی قمی در ادامه بابیان این‌که در حوزه معیشت و اقتصاد مشکلاتی داریم و انکار نمی‌کنیم؛ خاطرنشان کرد: باید برای رفع این مشکل اقدام کنیم، حل بخشی از این مشکلات در دست مدیران است و پذیرفته‌شده نیست که دستگاه‌ها با سهل‌انگاری کار روی زمین بگذرانند .

وی بابیان این‌که مدیران در دستگاه‌های اجرایی مورد ارزیابی قرار می‌گیرند؛ عنوان کرد: همه قوا در وحدت و همدلی باید به سمت کم کردن مشکلات و درد و رنج مردم بروند و اگر اعتراضی در این حوزه باشد من به جان می‌خرم و خواهم شنید .

استاندار یزد تصریح کرد: با این‌ وجود اجازه نمی‌دهیم فردی نگاهی چپ به کشور داشته باشد و از آن‌سوی مرزها برای ما تصمیم بگیرند چراکه هم مسئولان و هم مردم باقدرت پشت این انقلاب عظیم ایستاده‌اند .

وی خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران باصلابت و عظمتی که دارد مسیر اصلی خود را یافته و در بستر واقعی و آرمانی خود حرکت می‌کند و در این مدت همان‌طور که شعله‌های آتش را خاموش کرده با تکیه‌بر رهبر معظم انقلاب و مردم بصیر کشور در آینده نیز اگر مشکلی پیش آمد با موفقیت عبور خواهیم کرد .

زمانی قمی بابیان این‌که مردم آزادند تا بگویند چه چیزی را می‌پسندند و چه چیزی را نمی‌پسندند؛ افزود: مردم یزد فردا در راهپیمایی فریاد خواهند زد که از چه چیزهایی بیزارند و چه چیزهایی را برای این انقلاب می‌خواهند ضمن این‌که راهپیمایی امروز ارتباطی با هیچ جناح و سلیقه سیاسی ندارد و همه‌کسانی که به انقلاب علاقه دارند در این راهپیمایی حضور خواهند یافت .

استاندار یزد در پایان با تأکید بر این‌که از کشور و انقلاب دفاع می‌کنیم؛ گفت: از همه اصحاب سیاست دعوت می‌کنم که فصل همدلی و رفاقت را بزرگ بداریم و از کیان کشور و انقلاب و اسلام منطقی دفاع کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: