• چهارشنبه ۱۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-28102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

جابجایی ارزش‌ها راهبرد اساسی فتنه‌گران در طول تاریخ است

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد در جمع مردم مهردشت شهرستان ابرکوه، گفت: تغییر باورها و جابجایی ارزش‌ها دو راهبرد اساسی فتنه گران در طول تاریخ است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،حجت‌الاسلام «سیدمحمدشریف حسینی‌کوهستانی» با اشاره به تاکید آموزه‌های دینی به بحث فتنه و بصیرت،‌ اظهار کرد: با بررسی در آیات قرآن در می‌یابیم که بالغ ۷۰ بار به فتنه اشاره شده است .

وی با بیان این‌که دینداری بدون بصیرت پذیرفته نیست، افزود: جایگاه بصیرت در حدی است که خداوند متعال خود را با عنوان بصیر معرفی می‌کند .

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان یزد، گفت: در طول تاریخ انسان های بسیاری بوده اند که در مواقع حساس بدون بصیرت عمل کرده اند که تحمیل شدن سه جنگ بر حضرت علی (ع) گواهی بر آن است .

حسینی کوهستانی در ادامه با بیان این‌که حضرت علی (ع) برای انسان بصیر ویژگی‌هایی را بیان می‌کند، افزود: تفکر، تمسک به ولایت و عبرت گرفتن از تاریخ مهمترین ویژگی‌های انسان بصیر است .

وی از تغییر باورها و جابجایی ارزش ها به دو راهبرد اساسی فتنه گران در طول تاریخ یاد کرد و گفت: قرآن کریم می فرمیاد یهود همیشه دشمن شماست اما برخی به دنبال آن هستند تا این مطلب را در جامعه کمرنگ کنند .

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان یزد، افزود: مبارزه با استکبار به‌عنوان یکی از ارزشهای انقلاب اسلامی مطرح بوده است در حلیکه اکنون عده‌ای در کشور به دنبال ایجاد ارتباط با استکبار هستند .

این مقام مسئول با اشاره به شباهت‌های حق و فتنه خاطرنشان کرد: ممکن است عده‌ای در آغاز فتنه گمراه شوند اما به محض اطلاع از آن طومار فتنه را در هم خواهند پیچید که حماسه ۹ دی گواهی بر این استدلال است .

حسینی کوهستانی در پایان با بیان این‌که این اعتراض های اخیر مطالبات به حق مردم است گفت: نباید عموم را برای اعتراض به وضع معیشت سرزنش کرد، بلکه باید مسئولان ملامت شوند، اما مردم نیز باید متوجه باشند که در این فضا دشمن سوء استفاده نکند و نگذارند که با شعارهای ساختار شکنانه به ارکان نظام توهین شود .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: