• دوشنبه ۱۱ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-22102-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

امام‌ جمعه ابرکوه:

حراست ادارات مهره‌های فاسد را شناسایی و با آنان برخورد کنند

امام ‌جمعه ابرکوه با بیان این که برای ایجاد رضایت مردم یک انقلاب اداری نیاز است، گفت: بخش‌های نظارت و حراست هر اداره باید مهره‌های فاسد و دردسرزا را شناسایی کرده و بی‌تفاوت از کنار آنان عبور نکنند .

به گزارش ایسنا - منطقه یزد، حجت‌الاسلام «سید ابراهیم حسینی» امام‌جمعه ابرکوه در دیدار با «محمد حامد حرزاده» معاون سیاسی سپاه الغدیر استان یزد ضمن اشاره به اعتراضات اخیر مردم کشور پیرامون مسائل معیشتی و اقتصادی، اظهار کرد: امروز یکی از مسائل مهم کشور افزایش رضایتمندی مردم است که دستگاه‌های و مجموعه‌های موضوعی باید در این زمینه تلاش مضاعف داشته باشند .

وي ادامه داد: در موارد زیادی شاهد گله‌مندی مردم نسبت به عدم صرف وقت کافی در رسیدگی به پرونده‌های قضایی هستیم لذا عوامل قضایی باید با شاکی، متهم و سایر ارباب‌رجوع‌ها به نحوی برخورد کنند که رضایت آنان را فراهم کنند نه این که مانند برخی ادارات کاغذبازی، سرگردان کردن بی‌مورد و پاس دادن مردم به یکدیگر اعتراض آنان را به همراه داشته باشد .

حجت‌الاسلام حسینی رسیدن به نتیجه مطلوب در جهت جلب رضایتمندی مرد را نیازمند یک انقلاب اداری دانست و افزود: تعاملات فاسدی که در ادارات به تعداد فراوان هم وجود دارد باید از سوی بخش‌های نظارتی و حراستی هر اداره کنترل‌شده، مهره‌های دردسرساز و مهره‌های کارساز شناسایی‌شده و با متخلفین برخورد شود نه اینکه بی‌تفاوت از کنار آن‌ها گذشت .

ريیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه اضافه کرد: امروز کسانی که از دولت حقوق می‌گیرند، زیرآب دولت را زده و کسانی که در زیر سایه رأفت نظام به‌صورت مالی، امنیتی و معیشتی حمایت می‌شوند، مشکل تراشی می‌کنند. خروجی و پیامدهای این وقایع اعتراض عده‌ای از افراد می‌شود که به‌جای سرکوب کردن آن‌ها باید عوامل بسترساز اعتراضاتشان را یافت و برای حل مشکلات چاره‌ای اندیشید .

حجت‌الاسلام حسینی در ادامه با بیان این که ابرکوه شهرستانی ولایی است نه سیاسی، بیان کرد: مردم شهرستان ابرکوه به دنبال حزب گرایی و سیاست زده نیستند، گروه‌هایی تحت عنوان اصولگرا و اصلاح‌طلب همه‌جا هستند و حاشیه آن در ابرکوه هم مشاهده می‌شد اما نبض دست در دست نیروهای ولایی، انقلابی و بسیجی است .

وي ضمن اشاره به این که موضع شهرستان ابرکوه جذب حداکثری و دفع حداقلی است، تأکید کرد: هر دو گروه اصلاح‌طلب و اصولگرا قابل ‌احترام هستند ولی اگر بخواهند مواضع افراطي داشته و از ولایت‌فقیه پیش‌تر روند یا تفریط داشته یا از رهبر معظم انقلاب عقب‌تر باشند، مهار خواهند شد .

امام جمعه ابركوه در پايان نيز خاطرنشان کرد: مدیریت شهرستان ابرکوه در بخش‌های مختلف فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و غیره بر مبنای وحدت و یکپارچگی استوار است و هیچ گروهی به‌طور خاص حمایت نمی‌شود؛ بلکه گروه‌های همسو با مواضع ولایت‌فقیه مورد حمایت ویژه خواهند بود تا شاهد دوگانگی، تفرقه و انشقاقاتی که در برخی مناطق دیده می‌شود را شاهد نباشیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: