• پنجشنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-15102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار یزد در پیامی مطرح کرد:

روح وفاق و همدلی ایرانیان با حماسه 9‌دی تشدید شد

استاندار يزد با اشاره به دستاوردهای بزرگ این استان در سفر مقام معظم رهبری به یزد، گفت: حماسه 9‌دی روح وفاق و همدلي در مقابله با استكبار جهاني را در سراسر كشور حاكم و بدخواهان نظام را مايوس کرد.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمود زماني قمي» در پیام‌هایی که به مناسبت 12 دي ماه سالروز سفر مقام معظم رهبري به استان يزد و 9 دي ماه روز بصيرت و ميثاق امت با ولايت صادر کرده آورده است:

مردم شريف استان يزد از ماه دي، خاطره‌اي دلنشين و شور انگير دارند، روزي كه مرد و زن، پير و جوان، كشاورز و كارگر، دانشجو و استاد، دانش آموز و معلم، شاغل و بازنشسته در واقع همه اقشار مردم، سر از پا نمي شناختند تا خود را به حسينيه بزرگ اميرچقماق برسانند و با رهبر فرزانه انقلاب اسلامي ديدار كنند.

وی افزود: 12 ديماه سال 86، نقطه عطفي در تاريخ استان دارالعباده يزد است. چرا كه اين استان شاهد تشريف فرمايي قدوم مبارك مقام معظم رهبري در ديار قنات و قنوت و قناعت بود، سفري پر از خير و بركت، كه جداي از آثار معنوي سفر، مردم استان شاهد آثار و دستاوردهاي مادي آن در تمامي شهرستان ها و در بخش هاي مختلف بهداشتي، درماني، زير ساختي، آموزشي و ساير موارد هستند.

استاندار یزد درادامه پیام خود گفت: از طرفي 9 دي‌ماه براي ايران عزيز اسلامي مهم است، روزي كه ملت ايران در مقابله با دسيسه‌هاي دشمنان خارجي و استكبار جهاني قد برافراشت و تجديد بيعتي با امام عظيم الشان انقلاب اسلامي و مقام معظم رهبري و شهيدان سرافراز و شاهدان هميشه تاريخ نمود و روح وفاق و همدلي در مقابله با استكبار جهاني را در سراسر كشور حاكم كرد و بدخواهان نظام را مايوس نمود.

زمانی قمی در پایان این پیام خاطرنشان کرد: اينجانب ضمن گراميداشت اين ايام سراسر افتخار، يقين دارم مردم شريف استان، با وحدت، همدلي و همزباني، امانت دار شايسته اي نسبت به ميراث معنوي اين سرزمين هستند. همان ميراثي كه معظم له در سفر به استان فرمودند: استان يزد، مركز دانش و هنر و كار و ابتكار و ايمان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: