• چهارشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-14105-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون هنری و سینمایی فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد منصوب شد

«محمود دهقان هراتی» در مراسمی با حضور «علی غیاثی ندوشن» سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد، به عنوان معاون هنری و سینمایی این اداره کل منصوب شد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «غياثي ندوشن» سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد در مراسم معارفه معاون هنری و سینمایی این اداره کل با اشاره به ایجاد چارت جدید ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی استان‌ها، اظهار كرد: پیش از این، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در دو معاونت تعریف شده بود اما با ابلاغ  چارت جدید با سه معاونت فعالیت خواهد داشت .

به گفته وی، معاونت اداری و مالی، معاونت هنری و سینمایی، معاونت فرهنگی و رسانه، سه معاونتی خواهد بود که اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد در خدمت اصحاب فرهنگ و هنر است .

وی از معاونت جدید هنری و سینمایی به عنوان معاونتی مهم و پر مشغله یاد کرد و گفت: امیدوارم با حضور آقای دهقان هراتی در این سمت، شاهد رونق هرچه بیشتر فعالیت‌های هنری در استان یزد باشیم .

غیاثی ندوشن همچنین از زحمات «سید حلف حوتی نژاد» که بخشی از فعالیت‌های هنری با هماهنگی وی انجام می‌شد، تشکر کرد و گفت: آقای حوتی‌نژاد نیز من بعد به عنوان معاون فرهنگی و رسانه در چارت جدید فعالیت خواهند داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: