• سه شنبه ۲۳ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 968-86101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

برگزاری گردهمایی امور برنامه‌ریزی شرکت‌های گاز استانی در يزد

دومین گردهمایی امور برنامه‌ریزی شرکت‌های گاز استانی به میزبانی شرکت گاز استان یزد برگزار شد .

به گزارش ايسنا - منطقه يزد، در این گردهمایی دو روزه كه با حضور رؤسا، مسئولین و کارشناسان برنامه ریزی شرکت های گاز استانی و همچنین نمایندگان مدیریت برنامه ریزی، مهندسی ساختار و بهره‌برداری در يزد برگزار شد، 31 شركت گاز استانی به صورت فعال در قالب چهار کارگروه بودجه و اعتبارات، آمار و گزارشات، تحلیل سیستم‌ها و مدیریت طرح به بررسی چالش‌ها و مشکلات موجود و ارائه راهکار‌های مناسب پرداختند.

بر همين اساس نيز هر شرکت گاز استانی، مسئولیت بخشی از برنامه‌های تعیین شده را بر عهده گرفت و مقرر شد در مدت مشخصی نسبت به حصول و اعلام نتیجه نهایی اقدام كند.

«منوچهر فلاح» مدیر عامل شرکت گاز استان در جلسه افتتاحیه این گردهمایی با خیر مقدم به مدعوین، برنامه‌ریزی را مغز متفکر سازمان دانست و تعيين رسالت، تحليل موقعيت، شناسايي هسته مركزي مشكل و شناسايي گروه‌ها و منابع را از اصول مهم برنامه‌ريزي عنوان كرد.

وي خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی، تعیین‌کننده خط مشی و راهبرد هر سازمان است که می‌تواند شرکت را در راه ‌دست‌یابی به برنامه‌های صحیح و جامع یاری رسانده و مدیران نیز با تعهد به برنامه‌ریزی صورت گرفته و اعتقاد به آن می‌توانند از چالش‌ها و مشکلات موجود عبور کنند و شرکت را به سرمنزل نهایی برساند .

«مشايخي» معاون امور برنامه‌ریزی و پشتیبانی مدیریت گازرسانی شرکت ملی گاز ایران نيز در بخشي از اين مراسم، از برنامه‌ریزی به عنوان یکی از مهمترین و پراهمیت‌ترین بخش‌های هر سازمان نام برد که مدیران می‌توانند با اعتماد کامل و قلبی خود به این مجموعه، شرکت را در جهت نیل به اهداف عالیه سوق داده و با استفاده از برنامه‌ریزی دقیق و مشخص کردن خطوط حرکتی مشخص، موفقیت سازمان و دست یابی به اهداف و چشم‌اندازهای پیش رو محقق كنند.

گفتنی است، در طول برگزاری این گردهمایی، دبیران کارگروه های چهارگانه، پس از پایان جلسات اختصاصی به ارائه نتایج کارگروه‌های ذیربط پرداخته و حاضرین طی جلسات پرسش و پاسخ، به بحث و تبادل نظر در رابطه با موارد مطرح شده پرداختند و تصمیم‌گیری‌های نهایی در رابطه با موضوعات مطروحه صورت پذیرفت.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: