• سه شنبه ۹ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 968-9103-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

استاندار يزد:

هفته پژوهش و فناوري، فرصتي براي خلق موقعيت‌هاي ارزشمند است

استاندار يزد گفت: مسير پيشرفت و تعالي تمام جوامع، از راه كشف استعدادها و حمايت و آموزش نيروي انساني نخبه و ماهر و توسعه يافته مي گذرد و در استان نيز همه بخش‌ها و مديران بايد سرفصل مهمي از امور خود را معطوف شناسايي استعدادها و بها دادن به آنها كنند.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «سيد محمد ميرمحمدي» در اولين نشست ستاد استاني هفته پژوهش و فناوري استان ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد فهميده، روز نوجوان و دانش آموز را به همه نوجوانان و دانش آموزان استان تبريك گفت .

وي با اشاره به فرارسيدن هفته پژوهش و فناوري، گفت: همه بايد اين هفته را به عنوان خلق فرصتي براي ارتقاء سطح تحقيق و پژوهش و بسط و گسترش اين روند به حساب آورند و از آن حداكثر بهره برداري را در اين مسير بكنند.

ميرمحمدي افزود: به كارگيري نيروهاي علمي و خلاق در كميته هاي مرتبط با اين ستاد، مي‌تواند بركات و ثمرات ارزشمندي براي استان به همراه داشته باشد .

استاندار تصريح كرد: در ارتباط با انتخاب پژوهشگران برتر در اين هفته، بايد نگاه علمي و دقت نظر آنها در تحقيقات و پژوهشها ارزشگزاري شده و مد نظر قرار گيرد و اين امر ملاك انتخاب باشد .

وي با اشاره به طرح ارائه بورس تحصيلي به دانش‌آموزان ممتاز كه از سوي رييس بنياد نخبگان استان مطرح شد، آنرا كار بسيار ارزشمندي دانست و افزود: اين‌كه شركت‌ها و واحدهاي علاقه‌مند به توسعه بتوانند اين اقدام را انجام دهند، بسيار شايسته است چرا كه به دانش‌آموزان ميداني براي ورود به عرصه علمي خواهند داد و آنها مي‌توانند فارغ از دغدغه تامين مالي براي تحصيل و پژوهش، در اين عرصه خودنمايي كنند .

ميرمحمدي در پايان تصريح كرد: مسير پيشرفت و تعالي تمام جوامع، از راه كشف استعدادها و حمايت و آموزش نيروي انساني نخبه و ماهر و توسعه يافته مي‌گذرد و در استان نيز همه بخش‌ها و مديران بايد سرفصل مهمي از امور خود را معطوف شناسايي استعدادها و بها دادن به آنها كنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: