• چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 966-36106-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

رییس فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان کشور خبر داد؛
حضور نابینایان و کم‌بینایان در 13 رشته ورزشی ملی و فراملی

رییس فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان کشور با اشاره به رشته‌های ورزشی این فدراسیون گفت: نابینایان و کم بینایان کشور در 13 رشته ورزشی در سطح ملی و فراملی حضور دارند .

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدرضا مظلومی» در مراسم تجلیل از مدال آوران گذشته نابینا و کم بینای استان یزد که در محل خانه ابراهیمی این استان برگزار شده است، اظهار کرد: ورزش نابینایان و کم بینایان در سطح کشور از سال 58 توسط امام خمینی (ره)تشکیل شده که ما خود را در این بخش فرزند امام می‌دانیم .

وی با بیان این که فدارسیون ورزش نابینایان و کم بینایان کشور در 12 استان، دفتر هیات و در 20 استان نیز سالن ندارد، افزود: خوشبختانه در استان یزد این رشته ورزشی از نظر زیرساختی و امکاناتی شرایطی مطلوب دارد.

رییس فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان کشور گفت: خرد جمعی یکی از اولویت های اجرایی هیات ورزشی است و همگی باید آن را حمایت کنند .

مظلومی تصریح کرد: هم اکنون در فدراسیون ورزش نابینایان و کم بینایان هشت رشته ورزشی برای آقایان و پنج رشته ورزشی برای بانوان در حال فعالیت است .

این مقام مسئول در پایان خاطرنشان کرد: مشکل معلولان برای تمام مردم است و ورزشکاران نابینا و کم بینا هم از ما تقاضای کمک و توجه بیشتری دارند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: