• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 965-33106-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

نتایج هفته سوم و چهارم لیگ برتر تیراندازی با کمان كشور

رقابت‌هاي هفته سوم و چهارم مسابقات لیگ برتر خارج از سالن تیراندازی با کمان كشور به میزبانی یزد برگزار شد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، هفته سوم و چهارم مسابقات لیگ برتر خارج از سالن تیراندازی با کمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند در دو بخش آقایان و بانوان در ورزشگاه شهيد نصیری يزد برگزار شد .

بر همين اساس در هفته سوم ریکرو مردان، نفت امیدیه 4 بر 1 میعاد بروجن را مغلوب کرد و تیم‌های هیئت یزد، پاس ناجا و آرمان نیز در مقابل هیئت‌ کیش، هیئت کرمان و پتروکیمیاگرراد پيروز شدند .

اين رقابت‌ها در بخش بانوان نيز با برتري تیم‌های آرمان، شهرداری بندرعباس، هیئت یزد و پتروکیمیاگرراد مقابل دنبال شد.

از هفته بازي‌ها و درقابت‌هاي كامپوند آقايان تیم‌های پاس ناجا، هیئت کرمان، شهرداری بندرعباس، پتروکیمیاگرراد و فولاد مبارکه پيروز مبارزه با حريفانشان بودند و در بخش بانوان نيز در اين هفته تیم‌های مس کرمان، بیمه ما و ذوب آهن به ترتيب از سد تیم‌های شهرداری بندر عباس، هیئت یزد و هیئت اصفهان گذشتند.

اين رقابت‌ها در هفته چهارم لیگ برتر و در ریکرو آقایان نيز با برد چهار بر يك ميعاد بروجن مقابل تیم هیئت یزد و پيروزي تیم‌های نفت امیدیه، پاس ناجا و آرمان به ترتيب در برابر با نمايندگان بندرعباس، کیش و کرمان پيگيري شد و در بخش ريكرو بانوان نيز تیم‌های پاس طلایی، آرمان، پتروکیمیاگرراد و میثاق مهر تيم‌هاي پيروز هفته بودند.

در رقابت‌هاي كامپوند هفته چهارم، در بخش مردان تیم‌های شهرداری بندرعباس، پتروکیمیاگرراد و هیئت یزد و در رده بانوان تیم‌های بیمه ما، مس کرمان و هیئت شهرستان اصفهان از سد حريفان عبور كردند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: