• شنبه ۲۱ مرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 965-166100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

فرآیند انتخاب شهردار یزد در فضایی فارغ از شتاب زدگی در جریان است

فرآیند انتخاب شایسته ترین فرد به عنوان شهردار یزد، در فضایی مملو از همدلی و صمیمیت، طی فرآیندی آرام، دقیق و علمی، فارغ از شتاب زدگی در جریان است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،تلاش منتخبین مردم بر آن است تا با تعهد به شعار شفافیت، موثق ترین اخبار را مرحله به مرحله و در اسرع وقت به اطلاع همشهریان عزیز برسانند. اما به رغم شایعات متنوع منتشر شده، هنوز لیست کاملی از نام کاندیداهای نهایی به دلیل عدم رسیدن به نتیجه قطعی در خصوص حضور برخی از افراد و همینطور عدم پاسخ قطعی برخی از کاندیداها و نداشتن رضایت جهت مطرح شدن نامشان در رسانه ها قبل از تصمیم گیری، وجود ندارد و ارائه لیستی ناقص با احتمال تغییر نیز مورد نظر نیست.

منتخبین شورای پنجم بر این امر واقفند که انتخاب شهردار از مهمترین وظایف محوله شوراهاست که می تواند برکات یا خدای نکرده لطمات فراوانی را برای شهر به همراه داشته باشد. این امر خطیر نیازمند طمأنینه، صبوری و بررسی ابعاد مختلف موضوع در فضایی آرام و به دور از هرگونه شتابزدگی و هیجان زدگی است. لذا ضمن تشکر از همشهریان و رسانه ها که دلسوزانه پیگیر انتخاب شهرداری شایسته برای شهرمان هستند به ایشان اطمینان داده می شود به محض قطعی شدن لیست نهایی نامزدها، انشالله طی هفته آینده، این لیست جهت استحضار همشهریان محترم به طور رسمی منتشر خواهد شد.

به منظور تکمیل لیست گزینه های نهایی برای انتخاب شهردار یزد و همینطور معارفه و شناخت بیشتر طرفین از یکدیگر، جمعه بعد ازظهر جلسه ای با حضور تمامی اعضای منتخب و دکتر جمالی نژاد در یزد برگزار شد.

در این جلسه دکتر جمالی نژاد با دیدگاه ها و نظرات منتخبین مردم در خصوص شهر یزد، کم و کیف اداره و پیشرفت آن و قابلیت ها و محدودیت هایش بیشتر آشنا شد. وی در ادامه به معرفی خود و سوابق کاریش پرداخت و به ارائه راهکارهای عمومی توفیق شهرداری ها در کشور و فرصت ها و تهدید های در این مسیر اشاره کرد. در انتها نیز حاضرین در حوزه های مختلف مدیریت شهری به بحث و گفتگو پرداختند.

نهایتاً مقرر شد ایشان برنامه‌های خود را جهت طرح و بررسی ظرف چند روز آینده به شورا ارائه نماید.

گفتنی است؛ حضور جمالی نژاد در یزد، پیرو سفر برخی اعضا به اصفهان و بازدید از فعالیت‌های شهرداری اصفهان و جلسه با ایشان صورت گرفت و با توجه به غیبت برخی از اعضا در آن سفر، این جلسه با هدف آشنایی حضوری ایشان و آشنایی تکمیلی سایرین و همینطور شناخت بهتر یزد توسط شهردار کنونی اصفهان برگزار شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: