• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-190100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون آموزش و پرورش یزد:
پیش‌بینی مشارکت 65 هزار دانش‌آموز در برنامه‌های تابستانی

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش یزد با بیان ای که دو اردوگاه استانی و 10 اردوگاه شهرستانی آماده میزبانی از دانش آموزان در قالب طرح‌های‌ اوقات فراغت هستند،گفت: پیش بینی می‌شود امسال بیش از 65 هزار دانش آموز یزدی در برنامه های اوقات فراغت آموزش و پرورش شرکت کنند.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«علی سرداری» در نشست شورای آموزش وپرورش استان یزد با اشاره به تدوین برنامه های فرهنگی متنوع برای اوقات فراغت دانش آموزان در تابستان، اظهار کرد: سال گذشته 57 هزار دانش‌آموز در برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی مشارکت کردند که پیش بینی می‌شود امسال این رقم به بیش از 65 هزار نفر برسد .

وی افزود: این دانش‌آموزان با حضور در پایگاه های مختلف فرهنگی، هنری و ورزشی از برنامه‌های مهارتی آنها استفاده می‌کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش یزد در ادامه با اشاره به اقدامات انجام شده برای برنامه‌ریزی و تشکیل برنامه‌های اوقات فراغت تابستانی با استفاده از نظر دانش‌آموزان، گفت: برنامه‌های تابستانی آموزش و پرورش با رویکرد بهره‌گیری از توان دانش‌آموزی و نظرات دانش‌آموزان تدوین شدند.

سرداری تصریح کرد: هم اکنون 28 کانون فرهنگی هنری، 257 کانون ورزشی، 19 مرکز دارالقرآن الکریم و 15 پژوهشسرای دانش‌آموزی در طول سال و بخصوص فصل تابستان در قالب طرح اوقات فراغت در خدمت دانش‌آموزان است .

این مقام  مسئول آمادگی دو اردوگاه استانی و 10 اردوگاه شهرستانی را از جلمه ویژگی‌های برنامه‌های اوقات فراغت امسال در استان یزد دانست و بیان کرد: شعار امسال طرح‌های تابستانی اوقات فراغت دانش آموزان «هر دانش‌آموز یک مهارت است» تعیین شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد در پایان، گفت: برگزاری کارگاه‌های مختلف و برپایی اردوهای متنوع در کنار کلاس‌ها برای غنی‌سازی اوقات فراغت دانش‌آموزان نیزپیش بینی شده است .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: