• دوشنبه ۲۹ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-77101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

فعال شدن پتانسیل‌های بالقوه کشاورزی در بافق

فرماندار بافق با اشاره به ظرفیت‌های این شهرستان در بخش‌های مختلف،‌ گفت: با تأمین زیرساخت‌های لازم پتانسیل‌های بالقوه کشاورزی در بافق فعال می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمدزاده رحمانی» در نشست شورای توسعه و هماهنگی امور اجرائی شهرستان بافق که با حضور «سیدجمال سجادی پور» مدیرکل جهاد کشاورزی استان یزد برگزار شد، ظرفیت‌های این شهرستان در بخش‌های مختلف را بسیار غنی و ارزشمند دانست و اظهار کرد: متاسفانه تاکنون سایه معادن بر روی سایر پتانسیل‌های بافق سنگینی کرده و اجازه رشد به سایر بخش‌ها را نداده است .

وی افزود: با جذب سرمایه‌گذار در صنایع تبدیلی و جانبی بخش کشاورزی و با تامین زیرساخت‌های لازم پتانسیل‌های بالقوه کشاورزی بافق فعال می‌شود.

«سیدجمال سجادی‌پور» مدیرکل جهاد کشاورزی استان در ادامه شهرستان بافق را در ترویج و ایجاد مشاغل خرد روستایی پیشگام دانست و عنوان کرد: بافق در سالی که به‌نام سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال نام گرفته در اجرای فعالیت‌های خرد اقتصادی پیشگام شهرستان‌های استان بوده است .

وی با اشاره به این که بافق در حوزه صنایع تبدیلی و تکمیلی در حوزه‌های مختلف نخیلات، تولید پسته و پرورش آبزیان از پتانسیل قابل قبولی برخوردار است، گفت: هماهنگی بسیار خوبی در جهت سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی شهرستان صورت گرفته است .

سجادی‌پور در پایان با اشاره به وجود کارگاه‌های مزاحم شهری در شهرستان بافق تصریح کرد: با همکاری فرمانداری مجموعه نود هکتاری در اختیار سرمایه گذاران قرار می‌گیرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: