• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-76101-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

محدودیت‌ عضویت افراد بالای 50 سال در صندوق بیمه روستایی یزد

مدیر صندوق بیمه روستائیان استان یزد با اشاره به ضرورت ثبت‌نام تمام روستاییان در بیمه روستایی، گفت: صندوق بیمه روستاییان استان یزد تا پایان ماه جاری در بحث عضویت افراد بالای 50 سال دارای محدودیت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا- منطقه یزد،«حسن ابراهیمی» با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای تأمین سلامت عمومی در روستاها، اظهار کرد: تاکنون حدود 21 هزار نفر از روستاییان استان یزد عضو صندوق بیمه روستائیان استان شدند.

وی با اشاره به وجود یک هزار و 170 خانوار تحت عنوان مستمری بگیران فوتی و بازماندگان در این صندوق، افزود: حدود 50 سرپرست خانوار نیز از کار افتاده شده و مستمری از کار افتادگی دریافت می‌کنند .

ابراهیمی در ادامه با بیان این که در آینده نزدیک در منطقه سبزدشت شهرستان بافق حدود 22 سرپرست خانوار مستمری بازنشستگی دریافت می‌کنند گفت: در حال حاضر 32 سرپرست خانوار در این شهرستان در حال دریافت مستمری فوتی و از کارافتادگی هستند .

مدیر صندوق بیمه روستائیان استان یزد با اشاره به محدودیت این صندوق در ثبت عضویت جدید در آینده نزدیک تصریح کرد: پایان ماه جاری این صندوق در بحث عضویت افراد بالای 50 سال محدودیت خواهد داشت.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: روستائیان برای ثبت‌نام در این صندوق می‌توانند اطلاعات لازم را از طریق اکثر کارگزاری‌ها، شرکت تعاونی‌های روستایی، بخشداری‌ها و تعاونی روستایی کسب کنند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: