• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-39102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

فرماندار اردکان:
راهپیمایی روز قدس نمایش قدرت و امنیت در ایران اسلامی است

فرماندار اردکان با بیان این که روز قدس نماد همبستگی مسلمانان جهان است، گفت: حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی روز جهانی قدس نمایش قدرت و امنیت در ایران اسلامی است.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«هادی مقیمی» در جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس در اردکان، اظهار کرد: هرساله روز قدس برای تمامی مسلمانان جهان حائز اهمیت است و امسال نیز با توجه به شرایط خاص منطقه و نیز حوادث کور تروریستی اخیر در کشور، این راهپیمایی از اهمیت دوچندان برخوردار است .

وی‌ گفت: روز قدس نماد همبستگی مسلمانان جهان با مردم مظلوم فلسطین و همه مظلومان جهان است و مسلمانان در راه مبارزه با استکبار تا آخر ایستاده‌اند .

مقیمی با اشاره به بیان اخیر مقام معظم رهبری که، این ترقه‌بازی‌ها تأثیری در اراده ملت ایران ندارد، افزود: در طول چند سال اخیر که شاهد تحرکات متعدد و آشوب کشیدن منطقه از طرف گروه‌های تروریستی هستیم، بالاترین ضریب امنیت در دنیا مربوط به جمهوری اسلامی ایران است.

فرماندار اردکان تصریح کرد: بعد از حوادث اخیر تروریستی تمامی تیم‌هایی که قصد عملیات تروریستی داشتند به‌طور کامل ضربه خوردند و از بین رفتند و قطعاً باقی‌مانده از آن‌ها مورد ضربه قرار خواهند گرفت .

این مقام مسئول در ادامه با بیان این که راهپیمایی روز قدس در اردکان با حضور پرشور همه مردم در امنیت و آرامش کامل برگزار می شود، ادامه داد: در راهپیمایی روز قدس نشان خواهیم داد که امنیت کشور حتی در اجتماعات و راهپیمایی‌های بزرگ به‌خوبی تأمین است .

وی گفت: راهپیمایی روز قدس در اردکان و شهرهای احمدآباد و عقدا و روستاهای شهرستان اردکان پرشور و با حضور گسترده مردم برگزار می‌شود تا اتحاد و انسجام ملی را به نمایش گذاشته و با اطاعت از فرامین ولی‌فقیه زمان، یک‌دل و یک‌صدا فارغ از تفکرات و تعلقات و سلایق مختلف سیاسی، فرهنگی و قومی که وجود دارد برای نظام جمهوری اسلامی و برای اعتلای نظام و ملت و پاسداری از خون شهدا و امنیت کشور به صحنه خواهیم آمد .

مقیمی در بخش دیگری از سخنان خود با تأکید بر این که قدس شریف جزء لاینفک و جدانشدنی اسلام است، خاطرنشان کرد: ملت عزیز ایران همواره نشان داده که حامی مردم فلسطین است و این موضوع مهم را در همه عرصه‌ها ثابت کرده است .

فرماندار اردکان در پایان صحبت‌های خود ضمن دعوت از مردم انقلابی و شهیدپرور این شهرستان برای حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس، خاطرنشان کرد: راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان اردکان رأس ساعت 11:30 صبح روز جمعه دوم تیرماه از مسجد کوشکنو به طرف بلوار آیت الله خامنه‌ای، خیابان امام خمینی(ره) و مصلای امام برگزار می‌شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: