• یکشنبه ۲۸ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-177100-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

تجهیز دهیاری‌های استان یزد به 15 دستگاه خودروی عمرانی

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد با اشاره به تحویل پنج دستگاه خودرو بكهولودر به پنچ دهیاری واجد شرایط در استان، گفت: از ابتدای امسال تاکنون 9 دستگاه خودروی عمرانی به دهیاری‌های واگذار شده و در آینده نزدیک شش دستگاه دیگر نیز تحویل داده می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«محمد یارمند» در حاشيه مراسم واگذاری خودرو بکهولودر به پنج دهیاری استان، اظهار کرد: در راستاي طرح واگذاري ماشین‌آلات عمراني از ابتداي امسال تاكنون 9 دستگاه به دهیاری‌های استان واگذارشده كه قرار است در آينده نزديك شش دستگاه ديگر نيز به دهیاری‌های متقاضي و واجد شرایط تحويل داده شود .

وی با بیان این که اعتبار تعلق ‌گرفته برای خرید هر خودرو دو میلیارد و 200 میلیون ریال تعیین شده است،‌افزود: در مجموع برای این پنج دستگاه يازده ميليارد ريال اعتبار هزینه شده است.

مديركل دفتر امور روستايي و شوراهاي استانداري يزد، گفت: 80 درصد این اعتبار از محل تسهيلات درآمدزايي پست‌بانک و 20 درصد هم آورده خود دهیاری‌ها بوده است .

یارمند در ادامه تصریح کرد: خودروهای خریداری شده در این مرحله مطعلق به دهیاری‌های صادق‌آباد، باجگان، ‌شيطور، توده سخويد و زردين است.

گفتنی است؛ در اين مراسم همچنين از روند ساخت و مونتاژ خودرو بَكهولودر در محل شركت سنوپارس بازديد به عمل آمد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: