• شنبه ۲۷ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 963-37102-5
  • خبرنگار : 15
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون فرماندار میبد:

روز جهانی قدس بازگشت فلسطین به اولویت اول در جهان اسلام است

معاون فرماندار میبد با اشاره به ضرورت حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در میبد رأس ساعت 10 ونیم از محلات به سمت میدان جانباز و از میدان جانباز به سمت میعادگاه نماز جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا-منطقه یزد،«سیدمحسن فلاح» در جلسه هماهنگی روز قدس در شهرستان میبد، راهپیمایی روز جهانی قدس را رویکرد تغییر فرهنگ نام برد و اظهار کرد: این تغییر فرهنگ بستری برای تغییرات معادلات سیاسی و نظامی در سطح جهان خواهد بود .

وی افزود: در حقیقت روز جهانی قدس در حال تغییر فرهنگ جوامع اسلامی از انفعال و بالقوه به بالفعل و بازگشت فلسطین به اولویت اول جهان اسلام است.

معاون فرماندارمیبد با اشاره به زمان و مسیر راهپیمایی روز جهانی قدس در شهرستان میبد گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در این شهرستان مثل سال گذشته از ساعت 10 ونیم با حرکت آحاد انقلابی و شریف از محلات به سمت میدان جانباز و رأس ساعت 11 ونیم از میدان جانباز به سمت مصلی آیت‌الله اعرافی میعادگاه نماز جمعه برگزار می‌شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: مردم شریف و انقلابی شهرستان میبد در روز جهانی قدس مثل همیشه، با حضور گسترده و باشکوه خود، حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین را به جهانیان نشان می‌دهند .

فلاح در پایان بر اطلاع‌رسانی سریح و تبلیغات، پیش‌بینی ایاب‌وذهاب شرکت‌کنندگان در راهپیمایی و برقراری امنیت و حل مشکل ترافیک در روز قدس از سوی دستگاه‌های ذیر ربط تأکید کرد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: