• چهارشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 963-21103-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

راهيابي 22 دانشجوی دانشگاه یزد به مرحله نهايي المپیاد علمی كشور

دانشجویان دانشگاه یزد رتبه‌های برتر آزمون غیرمتمرکز مرحله اول المپیاد علمی دانشجویی کشوری را در قطب ششم کشور تصاحب کردند و 22 نفر  از مرحله اول به مرحله نهایی راه یافتند .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، دکتر «علی‌اکبر تدین» رییس مرکز استعدادهای درخشان دانشگاه یزد با اعلام این خبر، گفت: بیست و دومین المپیاد علمی- دانشجویی سال 96 همانند سال‌های گذشته در دو مرحله انجام مي‌شود كه مرحله اول آن در هشت قطب دانشگاهی کشور برگزار مي‌شود.

وي با بيان اين كه دانشگاه یزد در قطب ششم به مرکزیت دانشگاه شیراز با حضور دانشگاه‌های استان فارس، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد به رقابت پرداخت، تصريح كرد: از بین 84 دانشجوی منتخب دانشگاه که اسامی آنها به دانشگاه شیراز اعلام شده بود، پس از اعلام نتایج آزمون مرحله اول، تعداد 22 نفر از دانشجویان دانشگاه يزد موفق به کسب رتبه‌های برتر برای ورود به مرحله نهایی شدند .

تدين یادآور شد: مرحله نهایی المپیاد در روزهای پنجشنبه و جمعه 29 و 30 تیرماه 96 در دانشگاه تربیت مدرس تهران به صورت متمركز برگزار خواهد شد .

وي همچنین تصریح کرد: اطلاعات مربوط به هر یک از مراحل و دروسی امتحانی هر یک از رشته‌های المپیاد و برنامه زمانی آزمون‌ها در سامانه اینترنتی مرکز المپیاد دانشجویی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس   olympiad.sanjesh.org   قابل دسترس است .

  اسامی دانشجویان دانشگاه یزد که در مرحله اول بیست و دومین المپیاد علمی دانشجویی کشور موفق به کسب رتبه‌های اول تا پنجم شدند و جواز حضور در مرحله نهایی المپیاد را کسب كردند، به شرح ذيل اعلام شد؛

فاطمه زارع زردینی – رشته علوم تربیتی – رتبه اول

زهرا تکلیفی -  علوم تربیتی – رتبه دوم

فرناز ستوده - علوم جغرافیایی – رتبه اول

نسیم صانعی - علوم جغرافیایی -   رتبه دوم

علی رحیمی - علوم جغرافیایی – رتبه سوم

فاطمه صحت بین آبادی – رشته آمار – رتبه اول

محمدجواد کردآبادی – آمار – رتبه دوم

رویا نظری – آمار – رتبه سوم

لیلا آزادخواه - مهندسی کامپیوتر – رتبه اول

جلال هرندی مقدم - مهندسی کامپیوتر – رتبه دوم

الهه محمدی - مهندسی کامپیوتر – رتبه سوم

علی رضایی - مهندسی مواد و متالورژی – رتبه اول

فرزاد  قاضی عسگری نایینی - مهندسی مواد و متالورژی – رتبه دوم

امیرحسین  اسمعیل خانیان - مهندسی مواد و متالورژی – رتبه چهارم

مصطفی شکوری دهاقان - مهندسی مواد و متالورژی – رتبه پنجم

ایوب پای مزد - مهندسی برق – رتبه اول

حمیده السادات فضایل اردکانی - مهندسی برق – رتبه سوم

علیرضا کلامی یزدی - مهندسی برق – رتبه چهارم

محسن روستا - مهندسی شیمی – رتبه دوم

آرام محمودی – شیمی – رتبه سوم           

فاطمه صمدی شاه آباد – حقوق – رتبه چهارم

سیدمحمدرضا مشتاقیان - زبان و ادبیات فارسی – رتبه پنجم



انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: