• سه شنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-55101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

معاون فرماندار خبر داد؛

بهره‌برداري آزمايشي تصفیه‌خانه فاضلاب اردکان در آينده نزديك

معاون فرماندار اردکان در جلسه کمیته حفاری شهرستان از بهره‌بردای تصفیه‌خانه فاضلاب اين شهر در آینده‌ای نزدیک خبر داد .

«مصطفی پوردهقان اردکان» در اين رابطه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه يزد، به نشست اخیر کمیته حفاری شهرستان اشاره كرد و گفت: در این جلسه مقرر شد كه تا یک ماه آینده تصفیه‌خانه فاضلاب اردکان با ورود آزمایشی 20 لیتر از انشعاب دو هزار و 500 مشترک خانگی به بهره‌برداری برسد .

وی خاطرنشان کرد: مرحله وصل فاضلاب شهری از درب منازل در قالب مناقصه‌ای صورت خواهد پذیرفت و بعد از مرحله اول انشعابات مشخص شده، تمام متقاضیان خانگی انشعاب از فاضلاب شهری بهره‌مند خواهند شد .

معاون فرماندار در ادامه با اشاره به طرح مخزن هوایی آب جهت تعدیل فشار نيز اظهار كرد: حفاری زون‌بندی جهت شبکه‌گذاری بهره‌برداری مخزن هوایی 500 متر مکعبی آب شهر اردکان نیز همزمان با هفته دولت به بهره‌برداری خواهد رسید .

پوردهقان افزود: مخزن جدید هوایی آب اردکان جهت شبکه‌گذاری در خیابان های صدرآباد و بلوار آیت‌الله خاتمی(ره) ایجاد خواهد شد که هفت میلیارد ریال از محل اعتبارات ماده 55 به اين طرح اختصاص یافته است .

وی از اختصاص 10 میلیارد ریال جهت ساخت مخزن ذخیره آب 10 هزار مترمکعبی براي افزایش ذخیره و تامین آب شرب شهر اردکان خبر داد و گفت: در این جلسه نیز برگزاری مناقصه پیمانکاری جهت تخصیص تلفن ثابت فاز دو مسکن مهر تا یک ماه آینده مقرر شد.

معاون فرماندار در پایان خاطرنشان کرد: همه دستگاه‌های خدمت‌رسان به ويژه شهرداری‌ها موظف هستند تا بهمن‌ماه هر سال لیست کلیه طرح‌هایی که در سال آتی در حال اجرا دارند را به کمیته حفاری‌ها اعلام كنند تا هماهنگی لازم با سایر دستگاه‌ها در زمینه اعتبارات و برنامه‌ریزی‌های مربوطه صورت گیرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: