• یکشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 963-120100-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

در ششمين جشن گلریزان آزادسازی زندانیان غیرعمد اردكان؛
خيرين اردكانی بيش از يك ميليارد ريال كمك كردند

  ششمین جشن  گلریزان کمک به آزادی زندانیان غیرعمد اردکان با حضور جمع کثیری از عموم مردم و خیرین اردکانی برگزار شد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، فرهنگ نیک کمک به دیگران از دیرباز در تاریخ سرزمینمان ایران پابرجا بوده است و گلریزان کردن که به عنوان سنتی دیرینه در کشور ما شناخته می‌شده، حتي امروز نيز و البته به شکلی متفاوت با برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در سراسر كشور رونق دارد.

جشن گلریزان آزادسازی زندانیان غیرعمد، امسال در اردكان نيز به گونه‌ای متفاوت برگزار شد به نحوي كه مسئولان استانی و شهرستانی در کنار عموم مردم با برگزاری جشنی در دانشکده شهید بهشتی اردکان با حضور هنرمندان استان به جمع‌آوری کمک‌های مردمی و خیری در راستای آزادسازی زندانیان غیرعمد اقدام کردند .

«حسن مددی مقدم» ريیس زندان شهرستان اردکان در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار ايسنا – منطقه يزد، گفت: ششمین جشن گلریزان کمک به آزادی نیازمندان زندانی جرائم غیرعمد زندان اردکان ویژه ماه مبارک رمضان، با استقبال خوب خیرین و نیکوکاران اردکانی و عموم مردم این شهرستان برگزار شد و در اين مراسم بیش از یك میلیارد  ریال از سوی شركت‌كنندگان جمع‌آوری شد .

وي با بیان این که آزادی زندانیان نیازمند غیرعمد مستلزم کمک نیکوکاران است، اظهار كرد: پیش‌بینی می‌شود با کمک‌هایی که طی این روزهای ماه مبارک و در جشن‌هاي گلریزان جمع‌آوری خواهد شد، زمینه‌ي آزادی چهار نفر از مددجویان جرایم غیرعمد در زندان اردکان فراهم شود .

مددي مقدم با اشاره به این که در پنج سال گذشته با کمک خیران زمینه آزادی 15 نفر از محکومان نیازمند جرائم غیرعمد شهرستان اردكان با مبلغ بدهی شش میلیارد و 23 میلیون ریال فراهم شده است، افزود: هرچند تمام کمک‌های جمع‌آوری شده در ستاد دیه، صرفاً برای کمک به زندانیان نیازمند جرائم غیرعمد است ولي این نهاد حمایتی، علاوه بر اين نيز کمک به سرپرست خانواده زندانيان، زندانیان زن، معلولان و مددجویان مسن را نيز در اولویت دارد .

ريیس زندان شهرستان اردکان در پايان نيز بیان کرد: خیران نوع‌دوست می توانند برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، مبالغ اهدایی خود را به شماره حساب‌های ستاد دیه استان نزد سیبای بانک ملی به شماره 0108888888002 يا حساب جام بانک ملت به شماره 38000090 واریز کنند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: