• شنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 963-16106-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

پایگاه ورزش قهرمانی يزد توسعه و تجهيز يافت

مدیر پایگاه ورزش قهرمانی استان یزد گفت: با توسعه و تجهیز پایگاه ورزش قهرمانی یزد به دنبال فراهم کردن بهترین شرایط و امکانات برای ورزشکاران هستیم.

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «حمیدرضا شیر» در اين باره گفت: پایگاه قهرمانی مکانی برای رشد و ارتقاء ورزشکاران منتخب و مستعد هیات‌های مختلف ورزشی است که باید امکانات و تجهیزات لازم و به روز برخوردار باشد .

وی افزود: از ابتدای فعالیت در پایگاه ورزش قهرمانی یزد به دنبال این بودیم تا اوضاع نامناسب این مرکز را برای استفاده بهتر ملی پوشان و ورزشکاران منتخب را ساماندهی كنيم .

مدیرپایگاه ورزش قهرمانی یزد ادامه داد: در این راستا در ابتدا تعمیرات ساختمانی به صورت گسترده انجام شد و پس از آن برای خرید دستگاه‌های سنجش و اندازه‌گیری جهت استعدادیابی و ارزیابی نفرات اقدام شد .

شیر اظهار كرد: يکی از مشکلات این مرکز نبود دستگاه‌های به روز بدنسازی بود که با پیگیری‌ها و رایزنی‌های انجام شده و حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان و معاونین و همچنین دفتر استعدادیابی و توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان‌، دستگاه‌های مد نظر خریداری و در محل پایگاه قهرمانی نصب و راه‌اندازی شد .

وی تصریح کرد: با توجه به اقدامات صورت گرفته و تجهیز كردن پایگاه ورزش قهرمانی یزد، مکانی سالم و بانشاط برای ورزشکاران فراهم شده که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ورزشکاران رشته‌های مختلف از این پایگاه استفاده می‌کنند .

مدیر پایگاه ورزش قهرمانی یزد خاطرنشان کرد: یکی از مشکلاتی که به دنبال مرتفع کردن آن هستیم، بحث نبود  کفپوش است که اميدواريم در سال جاری این مهم نیز محقق شود و همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده ایجاد امکانات رفاهی نیز در دستور کار قرار دارد که به زودی انجام و راه‌اندازی خواهد شد .

شیر در پایان با اشاره به کسب رتبه برتر کشوری این پایگاه در سال 95، گفت: در سال گذشته اقدامات بسیار ارزشمندی در بحث استعدادیابی و تعمیر و تجهیزات انجام شد و خوشبختانه توانستیم در بین استان‌های برتر قرار گیریم و امیدواریم در سال جدید نیز با برنامه‌ریزی و اقدامات عملی مناسب و جذب ورزشکاران برای استفاده از این مرکز ، گامی موثر در راستای رشد و شکوفایی ورزش برداریم .

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: