• شنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 963-30101-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری دانشجویان ایران - منطقه یزد

وصول 111 درصدی مطالبات برق مصرفی مشترکان بزرگ صنعتی یزد

معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای یزد از وصول 111 درصدی مطالبات برق مصرفی مشترکان بزرگ صنعتی استان یزد خبر داد .

به گزارش ايسنا – منطقه يزد، «محمدمهدی جاودانی» در مورد اين خبر افزود: با وصول این مطالبات بخشی از منابع و نقدینگی مورد نیاز برای ساخت پست‌ها، ﺧﻄﻮﻁ فوق‌ توزیع و ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ و انجام طرح‌‌های بهینه‌سازی که اجرای آنها در راستای حفظ و تثبيت ولتاژ شبكه و تداوم برق‌رسانی به مشتركان برق ضرورت دارد، تامین شده است .

وي مدیریت مصرف و انجام طرح‌های پیک‌سایی با همکاری مشترکان و مردم را به عنوان اقدام اساسی دیگری که در بخش خدمات مشترکین انجام شده است، برشمرد و گفت: هم‌زمان با پیک نیاز مصرف کشور با اجرای طرح‌های ذخیره عملیاتی و تعمیرات در استان یزد، به میزان 80 مگاوات پیک‌سایی صورت گرفته است .

جاوداني با اشاره به نقش موثر نیروگاه‌های تولید پراکنده (DG) در پیک‌بار تابستان، اظهار كرد: در سال 95 با پنج شرکت، قرارداد خرید تضمینی برق برای ساخت 60 مگاوات تولید پراکنده منعقد شده و 38 مگاوات مولدهای مقیاس کوچک به بهره‌برداری رسیده است .

معاون برنامه‌ریزی و تحقیقات شرکت برق منطقه‌ای یزد با تشریح فعالیت‌های صورت گرفته برای افزایش همکاری میان صنعت و دانشگاه، انجام طرح‌‌های تحقيقاتي با همكاري دانشگاه را از مصاديق عمل به اقتصاد مقاومتي دانست و گفت: در راستای انجام و بهبود کیفیت طرح‌‌های تحقیقاتی، سال گذشته قراردادی با دانشگاه یزد بسته شد و تفاهم‌نامه‌ای نیز با دانشگاه امیرکبیر به امضا رسید .

وي همچنین از اجرای طرح مطالعاتی کیفیت توان مشترکان بزرگ صنعتی در سال گذشته خبر داد و گفت: دفتر برنامه‌ریزی فنی و برآورد بار شرکت، انجام این طرح و تهیه برنامه استراتژیک‌‌ GIS را در دستور کار خود قرار داده است که هر دو مراحل نهایی خود را طی می‌کنند .

جاودانی در پایان به دیگر اقدامات اساسی این معاونت در سال گذشته نظیر  ایجاد بستر لازم روی اینترنت به ‌منظور برقراری ارتباط سریع‌تر متقاضیان و مشترکان با واحدهای مختلف شرکت، پیگیری  استفاده از اوراق مشارکت و پرداخت 10.5 میلیارد تومان مطالبات پیمانکاران از طریق واگذاری این اوراق، تشکیل کمیته توسعه دولت الکترونیک و برنامه‌ریزی برای استقرار آن در شرکت اشاره كرد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: